אודות

חברת 'קייטרינג גורמה' הינה חברה וותיקה הפועלת בתחום האוכל המוכן, החברה מספקת אוכל כשר למהדרין ברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינת הטעם המשובח המאפיין את המאכלים השונים היוצאים מתחת ידיה והן מבחינת טריות המוצרים.

החברה מתחייבת לכלל הלקוחות טריות בכל המאכלים הנעשים על ידה, דבר נוסף, כאשר אתם משתמשים בשירותי הקייטרינג שלנו תוכלו להיות רגועים בכל הקשור לנושא הכשרות, תהליך הבישול אצלנו נעשה על ידי מפקח צמוד מטעם הבד"ץ, מה שמסיר כל חשש בנוגע לכשרות המאכלים.

מקור ההצלחה של הקייטרינג הוא, הוותק הרב בתחום האוכל המוכן והדרישה הבלתי מתפשרת לרמה גבוהה ומקסימלית. החברה מעמידה את צרכי הלקוחות בראש סדרי העדיפויות, ומתאימה להם את התפריט על פי הסגנון היחודי המתאים להם.

השף הראשי מר רונן תשובה, מלווה במקצועיות את הלקוחות החל משלב ההתעניינות ועד לשלב בניית התפריט בצורה מושלמת לשביעות רצונם של הלקוחות.

ההצלחה מדברת בעד עצמה..

כפי שכבר הבהרנו, חברת קייטרינג גורמה מעמידה את רצון הלקוח בראש סדרי העדיפויות, משום כך אין פלא שחברות וארגונים רבים בוחרים שוב ושוב בשירותי הקייטרינג המעולים.

בין לקוחותינו הרבים נמנים חברות גדולות ומוכרות, הנה כמה מהן, חברת טקסס אינסטורמנט, סאן סיסטמס, טעם וצבע, בראשית, כחול, שרונית, בראף, סאוטה, פרי הארץ, לימון אירועים ועוד.

ישנם עמותות רבות המשתשמות בשירותי הקייטרינג על בסיס קבוע, ביניהם, עמותת אח"י, בית אקשטיין, חינוך ישראלי, מעון יום לקשישים – כפר יונה, עמותת אמיתי ועוד.

רשימה זו היא רק מהגדולים והמוכרים שבארגונים אשר מקבלים את שרותנו על בסיס יומי, ישנם עוד רבים אחרים הנעזרים בשרותנו לשביעות רצונם המלאה.

אם אתם בעלי חברה או מוסד המעוניין להעניק את הטוב ביותר עבור העובדים שלו, הגעתם למקום הנכון. חברת קייטינג גורמה תשמח להעניק לכם את שירותיה המקצועיים, וכל זאת בהתאמה אישית לצרכיכם.

התאמה האישית.

אנו בחברת הקייטרינג מאמינים שחברת קייטרינג מעולה אינה רק כזו המגישה אוכל טרי בעל מרקם משובח, על החברה ליצור את האוכל על פי האירוע שאליו הוא נועד.

המציאות מוכיחה שתפריט אחיד אינו מספק את הדרישות השונות, יתרה מכך, לא יתכן תפריט אחיד שיתאים לכל סוגי האירועים, אירוע הוא עניין בעל אופי לעצמו בהתאם לסוג האירוע, כמו גם האוכל המוגש בו.

אנו בקייטרינג גורמה חשבנו על בעייה זו, ולפיכך יצרנו תפריטים גמישים לכל צורך. בקייטרינג שלנו מלבד האיכות הגבוהה המאפיינת את האוכל, תהליך ההכנה מותאם במיוחד לאירוע שאליו הוא מיועד. כמובן שגישה זו דורשת מאיתנו מגוון עצום של תפריטים, אולם אנו שמחים לעשות זאת בידיעה שזהו הדבר הנכון ביותר עבור הלקוחות.

למה אנחנו?

כאשר אתם בתהליך בחירת הקייטרינג המושלם עבור האירוע שלכם טבעי שיסקרן אתכם מהו הערך המוסף שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, או במילים האחרות מה גורם ללקוחות לבחור בנו שוב ושוב?

התשובה היא התפריט שלנו, חברות קייטרינג רבות הפועלות בשוק מציעות סגנון מסוים לאירוע, בכך מסתיים ההיצע של אותו קייטרינג, בצורה זו גם אם אכן האוכל של אותו קייטרינג הינו ברמה גבוהה, ישנם לקוחות רבים שסגנון האוכל אינו מתאים להם.

הדבר נכון בפרט כאשר מדובר על מאכלים מסורתיים הקיימים באירועים שונים, דוגמת חינה או אירוסין.  בקייטרינג גורמה יצרנו תפריט רחב המסווג את סגונות האוכל על פי עדות, מנהגים ואירועים, בצורה זו, כאשר לקוח פונה אל החברה, על פי הנתונים הנמסרים על ידו נוכל לדעת את הצורך המדויק שלו ולהתאים לו מתכון מושלם.

דבר נוסף חשוב לא פחות הוא עניין הכשרות, בעלי אירועים רבים נדרשים להסדיר את עניין הכשרות. הדבר נכון גם כאשר בעלי האירוע אינם דתיים, רבים נוהגים להקפיד על כשרות מתוך הרגל ללא קשר לדת, העניין מחייב את בעל האירוע להסדיר את נושא הכשרות באירוע. השילוב המנצח בין הכשרות המהודרת לאיכות הבלתי מתפשרת היא זו המאפיינת את קייטרינג 'גורמה גלאט', נשמח להיות שותפים בשמחה שלכם ולתת לכם את המיטב שלנו.

המטבח הכשר והמהודר עם משגיח כשרות צמוד

קייטרינג הרב מחפוד כשרות גלאט למהדרין

הכשרות

תעודת ההכשר של הרה"ג שלמה מחפוד שליט"א-בד"ץ "יורה דעה" מלווה אותנו. כמו כן משגיח צמוד מטעם הבד"ץ "יורה דעה" נמצא בעסק בכל שעות הפעילות.

איכות

אנחנו מבשלים בכל יום אוכל טרי. המוצרים נרכשים רק מיצרנים מוכרים, שלהם כשרות מהודרת למהדרין מן המהדרין כגון בד"ץ לנדא,בד"ץ העדה החרדית,בד"ץ בית יוסף ועוד.

לקוחתינו

רשימת לקוחות חלקית של לקוחות מרוצים: חברות הייטק כגון:טקסס אינסטרומנט,סאן סיסטמס. גני אירועים ואולמות כגון:לימון אירועים,טעם וצבע,בראשית,כחול,שרונית,סטואה,בראף,פרי הארץ. מוסדות כגון:עמותת אח"י,חינוך ישראלי-גני ילדים,בית אקשטיין-נתיבים,מעון יום לקשיש כפר יונה,עמותת אמיתי