אוכל מוכן לאירועים

אוכל מוכן לאירוע

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

הביקוש להזמנת אוכל מוכן לאירועים הינו עצום. גם במגזר העסקי וגם בתחום המוסדי. חברות רבות לא מעוניינות להעסיק טבח וצוות עובדים, כדי להכין אוכל לעובדים על בסיס יום יומי. במקום זאת, החברה פונה לחברת קייטרינג המספקת שירותי אוכל מוכן ומזמינה מנות מוכנות על פי מספר העובדים. באותו אופן כשיש מסיבת עובדים, פרזנטציה חשובה או איזה כנס – מזמינים אוכל מוכן לאירועים לפי כמות הסועדים.

אם אתם מתלבטים באיזה חברת קייטרינג לבחור? רוצים לדעת מה הדברים שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים חברת קייטרינג לאירוע? העמוד הזה בשבילכם, נפרט פה את הדברים שעליכם לבדוק לפני שאתם סוגרים עם חברת קייטרינג שתספק לכם אוכל מוכן לאירוע.

קייטרינג איכותי

3 טיפים לבחירת קייטרינג מומלץ

טיפ ראשון – כשרות.
ברוב המקרים, האוכל שתדרשו להגיש בפני הסועדים צריך להיות בעל רמת כשרות מסוימת. אם מדובר באירוע עסקי, חשוב מאוד שכשרות האוכל תהיה מהודרת, שכל האורחים יוכלו לאכול. מספיק שיש עובד אחד ששומר כשרות וזה מספיק. באירוע עסקי צריכים לחשוב על כולם.

בכל מקרה, לפני שאתם בודקים את טיב הקייטרינג והאוכל היוצא תחת ידיו, עליכם לברר האם בכלל קיימת תעודת כשרות בקייטרינג? כמו גם – מהי רמת הכשרות?

מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים עם קייטרינג גורמה. מבחינת הכשרות – יש לנו תעודת כשרות מהדרין, בד"ץ יורה דעה של הרב מחפוד. כל תהליך ההכנה והבישול נעשה תחת פיקוד צמוד של משגיח מטעם הבד"ץ. רמת הכשרות שלנו תענה על הדרישות של כולם מעל ומעבר.

גורמה - קייטרינג בשרי כשר למהדרין!

טריות המוצרים

טיפ שני – טריות המוצרים.
עליכם לדעת שלאחר הוספת תבלינים רבים לאוכל, גם מזון קפוא יכול להיות טעים. אך זה מטעה, אוכל קפוא אינו איכותי על פי רוב. אוכל קפוא מכיל חומרים רבים שאינם טבעיים. כשבוחרים חברת קייטרינג – עליכם לוודא שהקייטרינג הנבחר מקפיד על שימוש במוצרים טריים לחלוטין! ללא 'יוצאי דופן' וחריגים. אצלנו בקייטרינג גורמה כל החומרים וכל המוצרים טריים לחלוטין. את הפיקוח המחמיר על איכות האוכל היוצא מהמטבח שלנו, תוכלו להרגיש בכל ביס.

תפריט רחב

טיפ שלישי – תפריט רחב.
דבר נוסף שעליכם לבדוק הוא רוחב התפריט המוצע. הכוונה מבחינת הגיוון, כמה התפריט עשיר. כאשר התפריט הינו צר ואחיד, סביר להניח שלא תצליחו לענות על ציפיות כל הסועדים. לא כל הסועדים אוהבים את אותם דברים. לכן צריך שיהיה מבחר, כדי שכולם יצאו מרוצים ושבעים. עליכם לגוון את התפריט במספר אפשרויות לכל מנה. קייטרינג מומלץ ידע לבנות עבורכם את התמהיל הנכון שיוצר מגוון ומדייק לצורכי האירוע.

קייטרינג גורמה גלאט

לאחר שהבנתם כיצד אמורה להראות הבחירה שלכם, נשמח לספר לכם קצת על עצמנו. חברת 'קייטרינג גורמה' עומדת בכל הקריטריונים עליהם היא ממליצה – המוצרים טריים ואיכותיים, הכשרות המאפיינת את תהליך הבישול הינה דקדקנית כך שגם אלו הנמנים על ה'מחמירים' יוכלו להנות מאוכל משובח וטעים ללא חשש.

מעבר לכך בניית התפריט אצלנו מתבצעת בהתאמה אישית מול הלקוח, הדרישות שלו, סגנון האורחים / הסועדים ועוד. נשמח לספק לכם שירותי קייטרינג כשר למהדרין, לשביעות רצונכם המלאה. אנחנו מציעים תפריט עשיר המשלב שלל סגנונות וטעמים ייחודיים, כל המנות מורכבות מחומרי גלם איכותיים ופרודוקטים טריים. תוכלו להרגיש בכל ביס שזה טרי ואיכותי, רמה גבוהה בלי שום פשרות.

אפשר להזמין בחנות אונליין - מהיר וקל!

רמת הכשרות של האוכל

לרוב האוכל שתדרשו להגיש בפני הסועדים, יהיה בעל רמת כשרות מסוימת. לפני שאתם בודקים את טיב הקייטרינג והאוכל היוצא מתחת ידו, עליכם לבדוק האם קיימת כשרות בקייטרינג? כמו כן, איזה סוג כשרות ומה רמת הכשרות? אם הינכם בוחרים ב'קייטרינג גורמה – גלאט' תוכלו להיות רגועים לגמרי מבחינת הכשרות. כל תהליך ההכנה והבישול נעשה תחת משגיח צמוד בפיקוח הבד"ץ, רמת הכשרות תענה על הדרישות שלכם מעל ומעבר.

טריות המוצרים

עליכם לדעת שלאחר הוספת תבלינים רבים לאוכל, גם מזון קפוא יכול להיות טעים, אך זה מטעה. על פי רוב הדעות אוכל קפוא נחשב ללא איכותי. אוכל קפוא מכיל חומרים לא טבעיים, מרגישים את זה. עליכם לוודא שהקייטרינג הנבחר על ידכם מקפיד על מוצרים טריים לחלוטין. אצלנו בקייטרינג כל החומרים הינם טריים לחלוטין. בנוסף לטריות, האוכל היוצא מהמטבח שלנו עובר פיקוח מחמיר לפי סטנדרט איכות מוקפד.

תפריט עשיר עם מגוון רחב

דבר נוסף שעליכם לבדוק הוא רוחב התפריט המוצע. כאשר התפריט הינו צר ואחיד, סביר להניח שלא תצליחו לענות על כל ציפיות הסועדים באירוע. לא כל הסועדים אוהבים את אותם דברים, לכן צריך שהאוכל יהיה מגוון. תפריט עשיר עם מבחר ידאג שכולם יצאו מרוצים ושבעים. עליכם לגוון את התפריט במספר אפשרויות מבחינת סוג סגנונות וטעמים. זהו הפתרון האידאלי עבור ארוחות מרובות משתתפים.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין בנתניה - גורמה גלאט

אנחנו כאן

בשבילכם!

קייטרינג גורמה גלאט

צרו קשר

קייטרינג גורמה – קייטרינג בשרי כשר למהדרין

× שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן