אוכל מוכן לאירועים

קצת על אוכל מוכן

הביקוש בשוק לאוכל מוכן הינו עצום, חברות רבות בשוק העבודה אינם מעוניינות להעסיק טבח וצוות עובדים כדי להכין אוכל לעובדים על בסיס יום יומי, במקום זאת פונה החברה לקייטרינג המספק שירותי אוכל מוכן ומזמינה מנות מוכנות על פי מספר העובדים.

אוכל מוכן הינו צורך בסיסי ובמקרים רבים אין לו תחליף, לדוגמה, קבוצה שיוצאת לטיול אך אינה רוצה להתפשר על רמת האוכל תוכל להזמין אוכל מוכן וחם המוגש בשעה המתוכננת מראש לרווחת המטיילים.

אם אתם מתלבטים באיזה קייטרינג לבחור? מהן הדברים שכדאי לקחת בחשבון? המאמר הזה בשבילכם, במאמר זה נפרט את הדברים שעליכם לבדוק לפני שאתם סוגרים עם חברת קייטרינג שתספק לכם מנות מוכנות.

3 טיפים שיעזרו לכם בבחירה של קייטרינג איכותי

  • כשרות. ברוב המקרים האוכל שתדרשו להגיש בפני הסועדים, יהיה בעל רמת כשרות מסוימת. לפני שאתם בודקים את טיב הקייטרינג והאוכל היוצא מתחת ידו, עליכם לברר האם קיימת כשרות בקייטרינג? כמו גם מהי רמת הכשרות? אם הינכם בוחרים ב'קייטרינג גורמה – גלאט' תוכלו להיות רגועים לגמרי מבחינת הכשרות, כל תהליך ההכנה והבישול נעשה תחת משגיח צמוד בפיקוח הבד''ץ, כך שרמת הכשרות תענה על הדרישות שלכם מעל ומעבר.
  • טריות המוצרים. עליכם לדעת שלאחר הוספת תבלינים רבים לאוכל, גם מזון קפוא יכול להיות טעים, אך זה מטעה אוכל קפוא אינו איכותי על פי רוב. אוכל קפוא מכיל חומרים רבים שאינם טבעיים, עליכם לוודא שהקייטרינג הנבחר על ידכם מקפיד על מוצרים טריים לחלוטין ללא 'יוצאי דופן' וחריגים. הדבר נכון בפרט כאשר הזמנת הקייטרינג מיועדת עבור עובדים, או בית הספר לילדים הזקוקים לאוכל בריא ומזין בכדי לתפקד היטב בהמשך היום. אצלנו בקייטרינג כל החומרים הינם טריים לחלוטין, בנוסף לפיקוח המחמיר על איכות האוכל היוצא מהמטבח שלנו.
  • תפריט רחב. דבר נוסף שעליכם לבדוק הוא רוחב התפריט המוצע, כאשר התפריט הינו צר ואחיד סביר להניח שלא תצליחו לענות על ציפיות הסועדים, לא כל הסועדים אוהבים את אותם דברים. בכדי שכולם יצאו מרוצים ושבעים עליכם לגוון את התפריט במספר אפשרויות לכל מנה, במשך הזמן תוכלו להבין כמה מנות תצטרכו מכל סוג, זהו הפתרון האידאלי עבור ארוחות מרובות משתתפים.

קייטרינג גורמה גלאט - הבחירה המושלמת

לאחר שהבנתם כיצד אמורה להראות הבחירה שלכם, נשמח לספר לכם קצת על עצמנו.

חברת ‘קייטרינג גורמה’ עומדת בכל הקריטריונים עליהם היא ממליצה, המוצרים טריים ואיכותיים, כמו כן הכשרות המאפיינת את תהליך הבישול הינה דקדקנית כך שגם אלו הנמנים על ה’מחמירים’ יוכלו להנות מאוכל משובח וטעים ללא חשש.

מעבר לכך בניית התפריט אצלנו מתבצעת בהתאמה אישית מול הלקוח, הדרישות שלו, סגנון האורחים / הסועדים ועוד.

חברת קייטרינג גורמה גלאט תשמח לספק לכם משירותיה המקצועיים, לשביעות רצונכם המלאה.