אוכל מוכן לחגים

בחגים ישנם רבים הנוהגים לגוון את סגנון המאכלים בסעודות החג, בעוד בשבתות השנה הרגילות מוגש אוכל על פי תפריט די קבוע, הכולל לרוב אף מאכלים יחודיים לשבת דוגמת 'חמין' או 'גפילטע פיש', בחגים נוהגים לגוון את התפריט.

כמו כן בחגים ניתן פחות למצוא מאכלים היחודיים לאותו החג, הדגש בחגים ניתן על מאכלים בעלי מרקם מעודן יותר.

ההשקעה מתבטאת בהחלפת התפריט לסעודות, אם בכל שבת הייתם נוהגים לבשל דגי אמנון בעשבי תיבול, הרי שבחג תבחרו מן הסתם בדג דניס או סלמון שטעמו נחשב למשובח יותר.

עניין זה נכון בכל אחד משלבי הסעודה, גם במנות הבשריות רבים נוטים להחליף את מנת הבשר באסאדו או חלק משובח אחר, בעדות מסוימות בחג הפסח מקפידים על אכילת בשר כבש,  דבר זה דורש התארנות מוקדמת ולא תמיד אפשרי להשיג את כל המצרכים הדרושים.

אנחנו כאן בכל מקרה, בין אם תרצו סידור מלא לחג מא' ועד ת' ובין אם חסר לכם מנה מסוימת שלא תוכלו לוותר עליה, נוכל לספק לכם הכל בכשרות מהודרת וברמה גבוהה לשביעות רצונכם המלאה.

אנו מתארים לעצמנו שרבים מביניכם חושבים להזמין אוכל מוכן לחג, זאת משום שלא תמיד מספיקים לבשל את המגוון הגדול הנהוג בחגים. לעיתים הלחץ לסדר דברים נוספים בערב החג, הוא זה שמונע מכם לבשל את האוכל שרציתם, כך או כך קייטרינג גורמה גלאט ישמח לשרת אתכם בכל סעודות החג, החל בסלט הקטן ביותר וכלה במנות גורמה משובחות שישיאירו לכם טעם של עוד.

מהניסיון הרב שצברנו אנו מודעים לכך שהביקוש לאוכל מוכן בתקופת החגים מתאפיין בתפריטים עשירים במיוחד, רבים מזמינים בכל מנה מגוון סגנונות. משום כך לפני כל חג אנו נערכים מראש עם תפריט מסודר ומגוון שיוכל להתאים לכל הסגנונות הדרושים ללא יוצא מן הכלל.

מנות יוקרה בקייטרינג גורמה גלאט.

אנו גאים להציג בפניכם את המעלות הרבות שבקייטרינג שלנו אשר נולדו מתוך האזנה מתמדת לצורכי הלקוחות.

נשמח לעמוד לשירותכם וליטול חלק בסעודת החג שלכם, על ידי המאכלים שלנו הנעשים תוך הקפדה על כללי האיכות המקסימליים.