איך לבחור קייטרינג כשר למהדרין

הביקוש בארץ לקייטרינג כשר למהדרין הינו גבוה מאוד, זאת בשל חלקים רחבים מהציבור המקפידים על כשרות. אין המדובר כאן בציבור שומר תורה ומצוות דווקא, ישנם רבים שומרי מסורת שאינם דתיים וכחלק משמירת המסורת מקפידים לאכול כשר.

הדבר נכון בפרט כאשר מדובר על בשר, ישנם רבים שבכל המאכלים לא יקפידו על כשרות אולם בבשר הכשרות חשובה להם.

לכן רבים מחברות הקייטרינג מציעים ללקוחותיהם אוכל כשר, גם חברות המתעסקות באוכל חלבי יציעו כשרויות שונות על המוצרים היוצאים תחת ידם.

נושא הכשרויות עשוי לבלבל מאוד, מגוון הכשרויות הקיימות הוא עצום, קשה לדעת במה לבחור ומי יספק את הסחורה שתענה על צורכי האורחים בכל הנוגע לכשרות.

מאמר זה יעשה לכם קצת סדר בעניין זה, לאחר קריאת המאמר תוכלו לדעת בוודאות איך לזהות את הקייטרינג עם הכשרות המתאימה לכם.

אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שחשוב לכם שהכשרות לא תפגע באיכות האוכל שאתם מזמינים, אנו שמחים להרגיע אתכם שכיום ישנם חברות רבות המציעות מאכלים כשרים בעלי איכות גבוהה ביותר.

דוגמה לדבר ניתן לראות בחברת הקייטרינג שלנו, החברה פועלת עם החברות הגדולות במשק, ומספקת אוכל כשר לאירועים רבים. אין ספק כי חברות אלו לא היו משתפות פעולה איתנו ללא הרמה הגבוהה הדרושה להם.

ואכן קייטרינג ‘גורמה גלאט’ מתחייב לכל לקוחותיו מוצרים טריים לחלוטין ורמת טעם מהגבוהות שקיימות, אי לכך בקשר לאיכות אתם יכולים להיות רגועים.

רמת הכשרות

כאשר אתם מבררים את העלויות של מנה כשרה בחברות השונות, כדאי שתדעו שעולם הכשרות מתחלק לרמות שונות, כאשר ברמה הבסיסית נמצאת הרבנות הראשית עם תג מחיר נמוך יחסית לשאר הכשרויות.

ברמות גבוהות יותר של כשרות ניתן למצוא את בד”ץ מחפוד, בית יוסף, רובין ועוד מגוון שמות שלא אומרים לכם דבר, מה שחשוב הוא לדעת לפני הבירור איזה רמת השגחה אתם צריכים? מהניסיון שלנו נוכל לומר שכאשר הציבור באירוע שלכם הינו מסורתי תוכלו להסתפק בכשרות של הרבנות הראשית שהציבור בכללותו סומך עליה.

במידה ובאירוע שלכם ישנם אנשים שומרי מצוות ככל הנראה תצטרכו רמה גבוהה יותר של כשרות כגון מחפוד, בית יוסף, אם אינכם יודעים במדויק פשוט בררו אצל האורחים שלכם איזו השגחה תתאים להם.

קייטרינג גורמה גלאט:

אם החלטתם להסיר מעצמכם את עניין הכשרות זה בסדר גמור, תוכלו לפנות אלינו ואנו נתאים לכם מנות גורמה מעולות ברמת כשרות גבוהה, כך שלא משנה אלו אורחים ישתתפו בשמחה שלכם תוכלו להעניק להם אוכל משובח ללא הגבלת כשרות.

רמת האוכל בקייטרינג גורמה הינה מהגבוהות הקיימות בשוק הקייטרינג, המבחר הרחב יחד עם הניסיון הרב, הופכים את הקייטרינג שברשותנו לבחירה מנצחת בכל אירוע.