קייטרינג גורמה - בשרי כשר למהדרין

מנות גלאט לאולמות המסופקות על ידי 'קייטרינג גורמה' הפועל שנים רבות בתחום האוכל לאירועים, החברה מספקת מנות בכשרות מהודרת לכל אירוע החל ממסיבת אירוסין וכלה בחתונות ושבתות חתן. התפריט המוצע על ידינו הוא רחב ביותר כך שאם נדרש לכם מאכלים מיוחדים שאינם מופיעים בכל מקום, תוכלו למצוא אצלנו הכל.

התפריט כולל מנות ראשונות ואחרונות ומגוון קינוחים. במנות ראשונות אפשר למצוא סוגי דגים רבים ביניהם מושט בעשבי תיבול, סלמון בטריאקי, פרוסות בורי ברוטב ועוד.

במנות עיקריות אנו מספקים בשרים שונים בהתאם לדרישה שלכם, ניתן להזמין אצלנו כרעיים בתיבולים שונים, פרגית קלאסית ועל האש, פרגיות ממולאות, אסאדו בליווי בצל קצוץ, שניצל שומשום, חזה עוף קלאסי ועל האש, חמין לשבתות והרשימה עוד ארוכה.

המטבח שלנו עובר בדיקות איכות בתדירות, מיותר לציין שכל המוצרים והאוכל טריים ומוכנים ביום האירוע.

כאשר האירוע נערך על ידינו, אנו דואגים לכל הציוד הנלווה בין אם מדובר בפלטות לשבתות חתן או בסכו"ם לאירוע, נשמח לספק את הכול לשביעות רצונכם המלאה.

מנות גלאט לאולמות

הקהל החרדי מעדיף לאכול מנות גלאט לאולמות ארוזות ואטומות אשר מגיעות היישר מקייטרינג בהשגחת הבד"ץ של הרה"ג שלמה מחפוד – בד"ץ יורה דעה.

אין צורך ברכישת חומרי גלם מכשרות בד"ץ
אין צורך בבישול מנות בודדות וכל הלוגיסטיקה הנלווית בבישולים
אין צורך בכלי בישול מיוחדים למנות אלו ואיחסונם

ישנם סיבות טובות ונכונות להזמין מקייטרינג גורמה גלאט את מנת הגלאט עבור לקוחותיכם אנחנו מתחייבם לספק אפילו מנה בודדת!

המנה מורכבת ממבחר סלטים המוגשים באריזות אישיות לכל סועד, מנת ביניים מהודרת, מנה עיקרית לפי בחירה, שתי תוספות (פחמימה וירק), לחמניה ומנה אחרונה. המנות יגיעו ארוזות באריזת סיליקון מיוחדת ומהודרת הניתנת לחימום במיקרוגל או תנור עד 120 מעלות, האריזות אטומות וחתומות ע"י הבד"ץ ובנוסף תגיע תעודת כשרות המייצגת את המפרט הקיים של הארוחה, תאריך האירוע וייעדו.

קייטרינג גורמה גלאט מתחייבת על טריות מנה ועל הטעם המשובח!
שיהיה לכם בתאבון!

מנות מהדרין לאולמות וגני אירועים

כאשר אתם בוחרים אולם לאירוע אתם למעשה סוגרים עם האולם על חבילת 'הכול כלול', האולם מספק לכם את המקום, העיצוב וגם את האוכל. בעלי שמחות רבות מעדיפים חבילה חלקית, לפעמים העיצוב באולם נראה מדהים הבעיה היא 'רק' עם הרמה של האוכל שאינה מתאימה לכם.

הסיבה המרכזית בשלה אנשים מעדיפים להזמין קייטרינג פרטי לאירוע היא מפאת עניין הכשרות, כאשר עליכם להיערך לאירוע כשר באולם שבו לא מקפידים על כשרות הדבר דורש לשכור משגיח צמוד מטעם הבד"ץ שיכשיר כלים להכנת האוכל הכשר, כמו כן המשגיח יצטרך לפקח על כל תהליך הבישול, תהליך זה ארוך ומורכב, קל בהרבה להזמין קייטרינג חיצוני אשר ידאג לאוכל מוכן בכשרות מהודרת לאירוע.

ישנם כמה דברים שעליכם לבדוק כאשר אתם בוחרים קייטרינג, ראשית אם האורחים שלכם מקפידים על כשרות תצטרכו לוודא שהקייטרינג אכן מספק אוכל כשר.

דבר נוסף חשוב לא פחות הוא עניין הטריות, ישנם חברות קייטרינג רבות שמכינים את האוכל מראש ומוציאים אותו ביום האירוע, בצורה זו האוכל לא שומר על הטריות הנדרשת והטעם בהתאם. עליכם לוודא מול מנהלי הקייטרינג שהאוכל המוגש על ידם טרי לחלוטין, הן מבחינת המוצרים עצמם והן מבחינת האוכל המוגש לפני האורחים ביום האירוע.