קייטרינג בשרי כשר בהשגחת הרב מחפוד

כל אירוע מיוחד בפני עצמו ועל כן כאשר עומדים לארגן אירוע משקיעים מחשבה רבה בבחירת התאריך, המיקום, רשימת המוזמנים והעיצוב, אך ברור לכול שאנשים אינם באים רק בשביל לשמח, אלא קודם כל בשביל לאכול טוב, ועל כן בעת בחירת קייטרינג בשרי חשוב לערוך בדיקות מקדימות וכמובן להגיע לטעימות. מכאן שאם גם אתם עומדים לבחור קייטרינג בשרי (הבחירה המועדפת על הרוב), יש לנו כמה דגשים עבורכם, כאלו שיסייעו לקבל החלטה מושכלת ונכונה.

חושבים על כולם - קייטרינג בשרי כשר

בארץ יש ביקוש גדול לקייטרינג בשרי כשר, כי גם אם המארחים עצמם אינם שומרי כשרות, עדיין מאוד ייתכן שחלק מהאורחים כן שומרים, ועל כן ממש כפי שחשוב להתחשב באורחים הצמחוניים, כך גם חשוב להתחשב באורחים שהכשרות מהותית עבורם, אחרת הם פשוט יגיעו ויעקמו פרצוף, ואף יש לומר שבצדק, כי אין זה נעים להגיע לאירוע ולגלות שלמרות שרעבים לא ניתן לאכול דבר. אי לכך רבים בוחרים להזמין קייטרינג בשרי כשר למהדרין, כך שהוא יהיה רלוונטי עבור כמה שיותר אורחים, ומי שאוהב קינוחים וחושש שהכשרות תפגע בטיב התוצאה, צריך לדעת שכל עוד פונים לקייטרינג איכותי כמו שלנו, הרי שהטעם כלל אינו נפגם, וזאת כי אצלנו ב"קייטרינג גורמה" מקפידים לבחור כל מנה בהתאם לביס המושלם – אין ליד, אין "נחמד" ואין פשרה, אצלנו כל מנה מתוכננת בקפידה.

כך תבחרו נכון קייטרינג בשרי

לא חסרים אנשים שיודעים לבחור נתח משובח ולהכין אותו בצורה טובה על המנגל הביתי, אך כאשר נדרשים לקחת את אותה מנה ולהכפיל אותה בעשרות מנות, הרי שפתאום המשימה הרבה יותר מורכבת, וזאת כי יש לבחור הרבה יותר נתחים מובחרים (ולשלם עליהם), לתבל באופן שווה וכמובן שהמבחן הגדול הוא להוציא עשרות מנות זהות בדיוק באותה רמת עשייה ובאותו פרק זמן, כך שנדרש הרבה ומעבר לתיאום, אלא בין היתר נדרשים אמצעי עבודה מסייעים וצוות של מקצוענים שעובדים ביחד בצורה מופתית, ועל כן כשבוחרים קייטרינג בשרי אין זה מספיק להגיע לערב טעימות, אלא מומלץ להגיע לאירוע ולבחון בזמן אמת תפעול, איכות וכמובן צורת הגשה ויחס משלים.

התאמת הקייטרינג לסדר הגודל של האירוע

כאשר בוחרים להזמין קייטרינג ברור לכל שמדובר בכמות של לפחות עשרות מנות, אך יחד עם זאת גם יש לקחת בחשבון שלא כל קייטרינג יודע (או ערוך) להוציא כמויות של יותר מ100 או 300 מנות, ובמקביל לא כל קייטרינג יודע להוציא כמויות יחסית קטנות, ועל כן כשבוחרים קייטרינג נדרשים להבין האם הוא מנוסה בלעשות על האש ובלבשל לאירועים שנוגעים לסדר הגודל שעליו מדברים, וזאת כי יש הבדל משמעותי לא רק מבחינת חישוב הכמויות, אלא גם מבחינת כמות אנשי הצוות וכמות המנגלים שנדרשת, שלא לדבר על אמצעי העבודה שעומדים לרשות הטבחים. מכאן שבין אם מחפשים קייטרינג בשרי לאירועים קטנים ובין אם מחפשים קייטרינג בשרי לאירועים גדולים, יש לבחון ניסיון, התאמה וכמובן שרצוי לדבר עם לקוחות קודמים.

מעבר לכמות - התאמה לקונספט הרצוי

טעות נפוצה לחשוב שקייטרינג בשרי הוא כזה שעושה על האש, קצת תפוחי אדמה, קצת סלטי חסה ונגמר הסיפור, וזאת כי אומנם בשרים על האש הם חלק מהותי, אך חשוב להבין שזהו רק סיפור המסגרת, וזאת כי לכל אירוע מגיע שיתפרו במיוחד עבורו את התפריט המתאים ביותר, כולל כמובן מנות שנעשות על הגריל ובתנור, סלטים מרעננים וקינוחים סופר שווים, כאשר כל קטגוריה מציעה עולם ומלואו מבחינת היצע, ועל כן ממש כשם שמעצב פנים צריך להכיר את הדגשים של הלקוחות ואת קווי המתאר של המבנה, כך קייטרינג בשרי לאירועים צריך לערוך היכרות עם בעלי השמחה, לשמוע על מהות האירוע, להבין בכמה מוזמנים מדובר, לברר לגבי דגשים חשובים והעדפות קולינריות, ורק כך לבנות אט אט את התפריט הרצוי.

התאמת קייטרינג לאירועים מסורתיים

דיברנו על כך שקייטרינג בשרי צריך להיות מותאם לכמות המוזמנים שעומדת על הפרק, צריך להתחשב בסך האורחים (ועל כן להציע מענה לאורחים הצמחונים ולאורחים ששומרים כשרות) ושעליו לדעת לבנות תפריט בהתאם לקונספט ולהעדפות אישיות, אך פה נוסיף ונציין שקייטרינג בשרי לא פעם נדרש ליישר קוו גם עם מאפייני המסורת, וזאת כי מדובר בחינה מרוקאית, בשבת חתן וכדומה. אי לכך אצלנו תמצאו שירותי קייטרינג בשריים שמותאמים למגוון אירועים מסורתיים, כאלו שעושים את המנות הבשריות לא פחות טוב מהדודה שנחשבת עילוי במטבח.

מידת עשייה ועמידה בזמנים

מחפשים קייטרינג בשרי בירושלים,קייטרינג בשרי במרכז, קייטרינג בשרי בדרום, או קייטרינג בשרי בצפון הארץ? הלקוחות המרוצים שלנו פזורים בכל רחבי הארץ, כאשר אנו תמיד מתחשבים במרחק שלוקח להגיע לאירוע, בזמן שבו מתחיל האירוע, בשעת הגשת המנות,

בכמות המוזמנים ובמגוון פרמטרים משלימים, וזאת בכדי להבין כמה זמן לפני תחילת האירוע עלינו להגיע, כך שבשעה הרצויה מגוון מנות מדויקות, טעימות, טריות ושעשויות בדיוק במידה יוגשו בסנכרון מושלם לכל המוזמנים, כי כשמדובר במנות שהטמפרטורה ורמת העשייה שלהן מאוד חשובה, עמידה בזמנים מהווה פרמטר קריטי.

רכישת אוכל בשרי מוכן לשבת או לכל אירוע

אנו מעניקים שירותי קייטרינג בשרי כשר לאירועים במגוון סדרי גודל של אירועים, אך גם טוב לדעת שניתן ליהנות מהמנות המורכבות, הטעימות והמיוחדות שלנו לא רק כשמדובר באירוע שנערך באולם או בגן אירועים, אלא אנו גם מציעים לרכוש אוכל מוכן לשבת  אוכל מוכן לחגים, ולהגיש אותו בכל מקום וזמן רצוי – שירות שמשרת נאמנה לא מעט אירועים מרגשים ומשפחתיים, כגון חגי ישראל ושמחות פרטיות. מכאן שניתן לרכוש דרכנו אוכל בשרי לשבת, לחגים ולמגוון אירועים – כך שחוסכים את המורכבות של ההכנה ואת עלות אנשי הצוות שמעניק השירות המקיף, וכל זאת מבלי לוותר על איכות המנה. פה רבים עשויים לתהות כיצד זה אפשרי לרכוש מנות בשריות שאמורות להיות מוגשות לצלחת ישר מהגריל, ופה נציין שעבור מקרים שכאלו אנו נוהגים להציע תפריט עשיר שכולל מנות שניתן להגיש בקלות לאחר חימום עצמי, וזאת מבלי לפגוע באיכות התוצאה הקולינרית – הכול עניין של מחשבה קדימה.

הצצה תפריט בשרי כשר למהדרין

רוצים לקבל תיאבון ולפתוח את הראש לגבי ההיצע שקייטרינג בשרי יודע להציע? ובכן אתם מוזמנים לעבור על הרשימה הבאה: אסאדו בליווי בצלים, פרגיות ממולאות, צלי בקר בפטריות, כרעיים צלויים, מוקפץ בקר סצ'ואן אסייתי, שניצלים פריכים שגדולים וקטנים תמיד אוהבים, חזה עוף על האש ואפילו שווארמה טורקית אסלית. מה עם דגים? מושט בעשבי תיבול, דג מרוקאי, פילה מרלוזה מטוגן, חריימה טריפוליטאי, סלמון מעושן ועוד מגוון מנות נהדרות מחכות לכם לתפריט. מחפשים מנות יותר מיוחדות ובו זמנית שמעניקות תחושה של בית? קבלו מוסקה בשרית, כבדים בריבת בצל, מאפה בשר עם עגל, פלפלים ממולאים בבשר ואורז ועוד.

לצד כל זאת תמצאו שפע של סלטים טריים שמעניקים פרשיות ושמוסיפים משחק נוסף של טעמים, וכמובן שלל תוספות חמות שמשתלבות נהדר עם העיקריות. מה לצד הקפה השחור? פירות העונה, עוגות פיצוחים, משחקים עם מוס ועוד לא מעט קינוחים חגיגיים שמשאירים טעם של עוד. לכניסה לתפריט – תפריט בשרי כשר למהדרין 

מארחים משוויצים ולא טורחים

הרבה פעמים רוצים להזמין את המשפחה המורחבת (או כמה זוגות של חברים) ולפנק אותם עם מגוון מאכלים בשריים, אך מצד שני אין כ"כ זמן לעמוד במטבח, או פשוט לא ממש מתחשק לקלף, לשטוף, לעבור בסופר, לתבל וכדומה, אלא רק רוצים לעבור לשלב שבו קוצרים את המחמאות, ועל כן תמיד טוב לזכור שבין היתר אנו מציעים משלוחים של קייטרינג בשרי מוכן, כך שרק יישאר להחליט האם קוטפים את המחמאות של האורחים (ובלב יודעים שרק השכלתם לבחור קייטרינג בשרי מובחר), או שפשוט מודים שאומנם לא אתם אלו שעמלו שעות המטבח, אך כן אתם אלו שאספו המלצות שהובילו לבחור נכון, וכן , גם הבחירה עצמה מצדיקה ליהנות מזר של מחמאות.

קייטרינג גורמה משנת 1998

אין זה במקרה שאנו כבר למעלה מ-20 שנה במקצוע, אין זה במקרה שאנו נחשבים כחברת קייטרינג בשרי  איכותי ואין זה במקרה שהלקוחות שלנו פשוט מייצרים עבורנו לקוחות נוספים, כי כשמרוצים כיף להמליץ הלאה לחברים ומכרים. אז מה הופך את הקייטרינג הבשרי שלנו להיות כה מוצלח? ובכן מעבר לטבחים המעולים שאנו מעסיקים, מעבר ליצירתיות, מעבר למחשבה נכונה שמתייחסת לאופי ההגשה ומעבר לחופש הבחירה שניתן ללקוח, גם חשוב לציין שאנו מאמינים בחומרי גלם איכותיים וטריים, וכאשר מדובר בבשר וירקות ידוע לכל איזו חשיבות יתרה שני מאפיינים אלו מקבלים, ופה אנו משקיעים ללא פשרות בכל פעם מחדש.

אנו מעדיפים להוציא יותר על חומרי הגלם ולהעניק להם את הטיפול הטוב ביותר, מאשר לחסוך מעט על חשבון הלקוח ולאבד לקוחות פוטנציאליים. שנרחיב? מדובר באינטרס דו צדדי, אך בו זמנית ראוי לציין שמעולם לא התפשרנו לא על איכות ולא על טריות, פשוט כי אנחנו מאמינים בשלמות ושללקוחות שלנו מגיעה תמורה מלאה, כך שרק נותר לעמול על מתכונים מנצחים ולהמשיך לטפח צוות טבחים מדהימים, כאלו שמוכיחים את עצמם בכול פעם מחדש.

אומה של קרניבורים מציבה רף גבוה

אצלנו בארץ כמעט כל חג שני הוא סיבה למסיבה – תירוץ נהדר לעשות על האש, כאשר בלא מעט בתים ניתן למצוא בחצרות מנגלים מתקדמים, כך שבהחלט ניתן לומר שלמרות שאין לנו בארץ את עדרי הפרות של דרום אמריקה, כן יש לנו לא מעט אנשים שמבינים בבשרים, ועל כן כשמדובר בקייטרינג בשרי אין מקום לעגל פינות, ופה אנו בהחלט גאים לעמוד בכבוד במשימה, וזאת באמצעות נתחים מובחרים, ניסיון עשיר וציוד בישול איכותי,

כך שגם אם אתם אוהבים לאכול בשר וגם אם אתם טובים בלעשות בשר (בשלל צורות), אתם יכולים להיות בטוחים שיש לנו מה לחדש לכם, וגם אם מדובר במנות מוכרות, אתם עומדים לגלות רף מאוד גבוה של מקצועיות.

עבור הצמחוני שבחבורה

אין שאלה שקייטרינג בשרי מהווה את הבחירה המועדפת על רבים, אך עדיין ניתן להיות בטוחים שבכול קבוצת מוזמנים יהיו כמה צמחוניים. כיצד אם כן קייטרינג בשרי יכול להעניק מענה מקיף ונטול בשר? ובכן לצד שלל מנות סלטים ומבחר עשיר של תוספות טעימות ומיוחדות, גם ניתן למצוא מענה יותר ממוקד, ולו מבחר נאה של מנות דגים. האורחים הצמחוניים שלכם גם לא אוכלים דגים? ובכן חומוס עם פיתה חמה שזה עתה יצאה מהתנור, חציל קלוי במיונז על האש, סלט צ'רשי, ספגטי, מרק עם קוסקוס, ארטישוק פטריות, אנטי פסטי צבעוני ועוד שלל מנות צמחוניות מיוחדות וטעימות מהוות מענה מבטיח, כך שגם אם אתם רק חושבים על המנות הבשריות ומתקשים להחליט האם מעדיפים קודם צלי בקר או אסאדו מדהים, אתם יכולים להיות בטוחים שגם האורחים הצמחוניים ייצאו מאוד מרוצים, כי קייטרינג בשרי אולי מתמחה בשלל מנות בשריות, אך גם בתוספות הוא מומחה לא קטן, כך שללא ספק ניתן להיות בטוחים שכולם יוצאים מרוצים.

אקסקלוסיבי או משפחתי

יש אירועים שהאופי שלהם יותר יוקרתי (כנסים, אירועי חברה, חתונות..) ועל כן האוכל שמוגש בהם צריך להיות יותר אקסקלוסיבי ויש אירועים שהאופי שלהם יותר משפחתי (שבת חתן, אירוסין וכדומה) ועל כן האוכל שמוגש בהם צריך להיות בעל ניחוח יותר חם ופשוט. פה אנחנו מציעים לכם שלל מנות שבין היתר מתאימות לכל סוג של אירוע. יש מנות שבאמת פוגשים רק באירועים יוקרתיים ויש מנות שפוגשים באירועים בעלי אופי משפחתי – מנות שגדלנו עליהם, מנות שמעלות זיכרונות, מנות שמשתוקקים לטעום מהן שוב ובאופן כללי מנות שהן הרבה ומעבר לשילוב של טעמים וחומרי גלם. כקייטרינג שמתמחה בבשרים, אנו יודעים להביא ללקוח מכל העולמות, כאשר כל מנה מוקפדת עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר, וזאת הלקוחות שלנו מרגישים כבר מהביס הראשון.

פרשנות אישית או נאמנות למקור

כל היופי עם מנות בשריות זה שהן לא צריכות הרבה תחכום, אלא ככול שהן יותר פשוטות ומדויקות, כך הן יותר מרתקות וטעימות. אנו תמיד בוחנים איזו מנה בשרית דורשת שנישאר נאמנים למתכון הטוב והמוכר, ומנגד איזו מנה בשרית דורשת מאתנו מעט יותר – דורשת שנעניק פרשנות אישית משלנו. אי לכך אצלנו אתם מוזמנים למצוא מנות בשריות מסורתיות לצד מנות יותר מיוחדות, אך בין אם מדובר במנה כזו או אחרת, אצלנו תמיד תמצאו שכל מנה עשויה בקפידה יתרה, מוגשת בצורה נאה, מוגשת בטמפרטורה הנכונה ומגיעה עם שלל תוספות נהדרות שנבחרו בקפידה.

כמות

אומנם מנות בשריות נוטות להשביע די מהר, אם אנו מאמינים שחלק מהקסם של אירוע טמון ביכולת להציע לאורחים מגוון גדול של מנות מיוחדות – פרמטר שמייצר חוויה שלא ניתן להשיג באמצעות ארוחה בבית או באמצעות ארוחה במסעדה שבה יש לשלם בנפרד על כל מנה. אי לכך אנו מקפידים להציע מבחר עשיר של מנות בשריות לצד מבחר מוקפד של תוספות נהדרות, כאשר במקביל אנו מקפידים להכין כמות מספקת מכל מנה, כך שהמארחים יכולים להיות בטוחים שלא ייווצר מצב שמישהו יישאר רעב, או שאורח יבקש בסוף הערב לטעום בשנית ממנה מסוימת ואילו המארחים יאלצו להסביר שהמנה אזלה.

קינוחים - הדבר האמתי!

עם כל הכבוד למנות בשריות מעולות, תמיד בסוף הארוחה מתחשק משהו מתוק, ונכון שכבר חידדנו שהקינוחים אינם חלביים (קייטרינג כשר בשרי כבר ציינו?), אך פה נוסיף שגם קינוחים פרווה יודעים להעניק תוצאה מופלאה, וכיוון שאנחנו מאמינים בארוחה שמייצרת חוויה שלמה, כזו שנתפרת במיוחד עבור הלקוח ואופי האירוע, כזו שכוללת חומרי גלם מובחרים ושסך המנות שבה מוגשות בצורה נאה לצד טעמים מדויקים, רמת עשייה נכונה וטמפרטורה שמשלימה היטב את סך החוויה – כיוון שאנו מאמינים בכל זאת חשוב לנו שגם הקינוח ישמור על אותה רמה גבוהה, ועל כן הקינוחים שאנו מציעים לרגע לא מהווים חלופה למנה החלבית, אלא הם הדבר האמתי – קינוח טעים ללא פשרות וללא אלתורים, כך שאין זה מפליא שלא פעם האורחים מבקשים מאתנו מתכונים מתוקים, אין זה מפליא שרבים מבקשים לשחזר במדויק את המנה המתוקה אצלם בבית.

5 שאלות שיסייעו לבחור נכונה

עומדים לקראת אירוע ומבקשים להבין האם הקייטרינג שקיבלתם עליו המלצות מתאים גם עבורכם? להלן כמה שאלות שמוטב להציף טרם בוחרים בקייטרינג בשרי כזה או אחר:

1. קודם תשאלו לאיזה גודל של אירועים הקייטרינג מותאם ורק אז תחשפו את הקלפים שלכם (תציינו אם מחפשים קייטרינג שמיועד להסעיד אירועים גדולים או אירועים אינטימיים וקטנים).

2. תבינו מה מעדיפים – להזמין את סך שירותי הקייטרינג (כולל צוות, כלי הגשה, הכנה במקום וכדומה), או רק להזמין אוכל מוכן ולהגיש אותו בכוחות עצמכם.

3. תשאלו האם אפשרי לשחק עם התפריט, כך שיתאים לשורת העדפות אישיות.

4. תבקשו ללמוד על סדר העבודה של הקייטרינג. בהתאם לתשובה תקבלו מושג לגבי הרצינות של אנשי הצוות.

5. תבחנו איזו סוג כשרות נדרשת מבחינתכם ואיזו כשרות מציע הקייטרינג שעומד על הפרק.

מקווים שעזרנו לכם – שיהיה אירוע מוצלח!