קייטרינג מהדרין
פתרון מושלם לאירוע בשרי

כל אירוע שאנו חוגגים דורש התארגנות מוקדמת, ההתארגנות כוללת מספר רב של פרטים שעלינו לזכור ולסדר, על מנת להפיק אירוע מושלם שיחרט עמוק בלב בני המשפחה והמכרים. צריך לחשוב על כולם ולוודא שכל אחד מהאורחים ימצא את מה שנכון עבורו, לכן באירוע בשרי מומלץ להזמין קייטרינג מהדרין שיאפשר גם לאורחים הדתיים ליהנות יחד עם כולם.

אחד הדברים המרכזיים בכל אירוע הוא הסעודה והאוכל אותו מגישים לפני האורחים, מטבע הדברים ההתארגנות סביב נושא התפריט וסגנון האוכל עומד בראש סדרי העדיפויות שלנו – מה יהיה התפריט? כמה סלטים? מה יאכלו הצמחוניים או טבעוניים? ועוד..

האוכל באירוע הוא הרבה יותר מרק 'אוכל', הוא מרכיב חשוב שאמור להביע את רגשות ההוקרה שלנו לאורחים שטרחו ובאו להשתתף בשמחתנו.

נושא הכשרות – חשבו מי הם האורחים שלכם?

נושא הכשרות הינו מרכיב מרכזי למדי בבחירת קייטרינג בשרי כשר מתאים, ישנם רבים המקפידים על כך שהאוכל יהיה בכשרות מהודרת אבל הזמנת קייטרינג בשרי כשר למהדרין צריכה לקחת בחשבון את מגבלות המגזרים השונים ואת ההתאמה של סוג הכשרות לבאי האירוע.

לא כל קייטרינג בד"ץ יהיה מקובל על כולם – הזמנת קייטרינג העדה החרדית יתאים לקהל אשכנזי אך לא יתאים לספרדים, שלא נוהגים לאכול בשר בכשרות בד"צ העדה החרדית. לעומת זאת קייטרינג בד"ץ בית יוסף מקובל על הקהל הספרדי, אבל יש לא מעט זרמים שכשרות בית יוסף אינה מספיק מהודרת עבורם וכדי שגם הם יוכלו לאכול באירוע תצטרכו להזמין קייטרינג מחפוד.

וזה לא נגמר בזה – קייטרינג בכשרות של הרב מחפוד אמנם יתאים לרוב שומרי הכשרות, אך יש כאלו שרק כשרות לנדא תניח את דעתם ותאפשר להם לסעוד באירוע.

החשיבות של קייטרינג כשר לאירועים קטנים בבית

אין המדובר כאן דווקא על שומרי מצוות, ישנם רבים אשר הורגלו מהבית להקפיד על כך שהאוכל יהיה כשר ואם לא הזמנתם קייטרינג כשר הם פשוט לא יגעו באוכל.. הדבר מצוי בעיקר בקרב הציבור המסורתי, הנוהגים להקפיד על כשרות על אף שאינם דתיים. הדרך היחידה שלהם להבטיח שאכן האוכל כשר וכל תהליך הבישול נעשה בכלים המתאימים לשמירת הכשרות כהלכה – זו תעודת כשרות.

חשוב לוודא שמעבר לבחירת תפריט מושקע, מגוון ועשיר, גם כלי ההגשה, תהליך הבישול וכל יתר מרכיבי הסעודה באירוע יעמדו כולם בסטנדרטים הנדרשים עבור כשרות מהדרין. את הסכו"ם של מנת הדג חייבים לפנות מהשולחנות לפני הגשת מנה בשרית, צריך לדאוג למקום נטילת ידיים עבור הסועדים באירוע, ויש עוד המון פרטים קטנים שרק קייטרינג כשר למהדרין ידע לקחת בחשבון בעת תכנון האירוע.

אם החלטתם לבשל בעצמכם במקום להזמין קייטרינג לשבת חתן או לכל אירוע אחר שאתם עורכים, נושא הכשרות לא יהיה דבר קל עבורכם. מעבר לחומרי גלם בכשרות מהודרת מתאימה, תצטרכו גם מטבח כשר למהדרין שכולל כלי הכנה והגשה כשרים למהדרין.

קייטרינג גורמה כשר למהדרין

אם ברצונכם להימנע מהלוגיסטיקה המורכבת, חברת קייטרינג גורמה כשר למהדרין מציעה את הפתרון האולטימטיבי עבור כל מי שמחפש שירותי קייטרינג גלאט כשר עם תפריט בשרי עשיר המשלב שלל סגנונות וטעמים, שימוש בחומרי גלם ופרודוקטים איכותיים וטריים, והכל כשר למהדרין בהשגחת הרב מחפוד.

אם אתם מחפשים קייטרינג בנתניה או באזור השרון, אנחנו ממוקמים בכפר יונה ומתחייבים לטריות ואיכות מקסימלית של כל חומרי הגלם ומרכיבי המנות.

תפריט עשיר

חברת קייטרינג גורמה מתמחה במספר סגונות בישול, הדבר חשוב בעיקר כאשר עורכים שבת חתן וישנם שני צדדים בעלי סגנונות שונים תוכלו לבחור סגנונות אוכל לשביעות רצונם של 2 הצדדים, מגוון הסלטים שיש ב "קייטרינג גורמה" הינו רחב ועשיר.

הסתבכתם בבחירת התפריט לאירוע? אין שום בעיה, נשמח להתאים לכם תפריט מנצח שיתאים באופן מדויק על פי סגנון האורחים שלכם ואופי האירוע שתרצו לערוך. יש לנו כמה סוגי תפריטים שנבנו כדי לעזור לכם למצוא כיוון בבחירת המנות לאירוע, ואפשר גם להתאים וליצור שילובים על פי מה שתחליטו שיהיה הכי נכון לאירוע שלכם.

טיפ קטן לסידור התפריט

לסיום ברצוננו להעניק לכם טיפ קטן לבחירת תפריט מנצח עבור האורחים שלכם. ריכזנו עבורכם כמה המלצות שיעזרו לכם בעת הזמנת קייטרינג בשרי לאירועים קטנים בבית או בכל מקום אחר שתבחרו.

קייטרינג גורמה מהדרין

חברת קייטרינג גורמה מתמחה במספר סגונות בישול, הדבר חשוב בעיקר כאשר עורכים שבת חתן וישנם שני צדדים בעלי סגנונות שונים תוכלו לבחור סגנונות אוכל לשביעות רצונם של 2 הצדדים, מגוון הסלטים שיש ב'קייטרינג גורמה' הינו רחב ועשיר.

קייטרינג גורמה כשר למהדרין - קייטרינג בשרי בהשגחת הרב מחפוד