קייטרינג כשר למהדרין -
הפתרון המושלם לאירוע שלכם

כל אירוע שאנו חוגגים דורש התארגנות מוקדמת , ההתארגנות כוללת מספר רב של פרטים שעלינו לזכור ולסדר, על מנת להפיק אירוע מושלם שיחרט עמוק בלב בני המשפחה והמכרים.

אחד הדברים המרכזיים בכל אירוע הוא הסעודה והאוכל אותו מגישים לפני האורחים, מטבע הדברים ההתארגנות סביב נושא התפריט וסגנון האוכל עומד בראש סדרי העדיפויות שלנו מה יהיה התפריט? כמה סלטים? ועוד.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהאוכל באירוע מלבד היותו ‘אוכל’, הוא אף אמור להביע את רגשות ההוקרה שלנו לאורחים שטרחו ובאו להשתתף בשמחתנו.

נושא הכשרות – חשבו מי הם האורחים שלכם?

נושא הכשרות הינו מרכזי למדי בבחירת קייטרינג מתאים, ישנם רבים המקפידים על כך שהאוכל יהיה בכשרות מהודרת.

אין המדובר כאן דווקא על שומרי מצוות, ישנם רבים אשר הורגלו מהבית להקפיד על כך שהאוכל יהיה כשר, הדבר מצוי בעיקר בקרב הציבור המסורתי הנוהגים להקפיד על כשרות על אף שאינם דתיים.

חשוב לוודא שמעבר לתפריט המושלם שאנו מזמינים לאורחים, האוכל והבישול הינו בכשרות מהודרת, כאשר אנו מקפידים על כשרות המאכלים מלבד מה שאנו מונעים בעיות שעלולות להיווצר כאשר נגלה להפתעתנו שאורחים מסויימים מקפידים על אוכל כשר, אנו גם מביעים בכך את הערכתנו לאורחים והדאגה לרווחתם המושלמת.

כיצד תוכלו לוודא את כשרות המאכלים?

אם החלטתם לבשל בעצמכם לשבת חתן או לכל אירוע שאתם עורכים, נושא הכשרות לא יהיה דבר קל עבורכם.

ראשית תצטרכו לדאוג לחומרי גלם בכשרות מתאימה, בשלב הבישול תצטרכו לדאוג למטבח כשר למהדרין, הכולל כלי הכנה והגשה כשרים למהדרין.

אם ברצונכם להימנע מהלוגוסטיקה המורכבת, חברת הקייטרינג ‘גורמה גלאט’ הינה הפתרון האולטמטיבי עבורכם אנו נספק לכם תפריט עשיר ושלל סגנונות בכשרות מהודרת. חברת הקייטרינג ‘גורמה גלאט’ מתחייבת לטריות ואיכות מקסימלית של חומרי הגלם.

תפריט עשיר

חברת קייטרינג גורמה מתמחה במספר סגונות בישול, הדבר חשוב בעיקר כאשר עורכים שבת חתן וישנם שני צדדים בעלי סגנונות שונים תוכלו לבחור סגנונות אוכל לשביעות רצונם של 2 הצדדים, מגוון הסלטים שיש ב’קייטרינג גורמה’ הינו רחב ועשיר.

טיפ קטן לסידור התפריט

לסיום ברצוננו להעניק לכם טיפ קטן לבחירת תפריט מנצח עבור האורחים שלכם.

  • בכל הנוגע לסלטים בדקו האם האורחים שלכם יאהבו יותר סלטים חיים? או מבושלים? כמובן שניתן לשלב גם וגם אולם בחרו את רוב הסלטים על פי רצון האורחים.
  • אוכל מבושל. תחילה בחרו סגנון מטבח, מרוקאי, תוניסאי, ועוד.. לאחר מכן בחרו בכל מנה מספר אפשרויות שנראים לכם כמועדפים על האורחים.

הסתבכתם בבחירת התפריט? אין שום בעייה, אנו נשמח להתאים לכם תפריט מנצח על פי סגנון האורחים שלכם.