קייטרינג לאזכרות

קייטרינג לאזכרה

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

על החשיבות של הזמנת אוכל כשר למהדרין עבור סעודת מצווה של אזכרה – אין צורך להוסיף. כשמזמינים קייטרינג לאזכרה נהוג לכבד תלמידי חכמים בסעודה. בנוסף, אם הזמנתם רב לנאום במעמד, לא תרצו לעמוד בסיטואציה מביכה שהוא לא יכול לאכול בגלל כשרות המזון. תמיד הזמנת שירותי קייטרינג לאזכרות צריכים להיות בכשרות מהדרין.

חשוב גם לשים לב! מכיוון שאזכרות נעשות מספר פעמים במהלך השנה, סגנון האוכל משתנה ממועד אחד למשנהו. אזכרת יום השנה נחשבת לאירוע גדול יחסית, שבו רבים נוהגים לערוך סעודה בשרית מלאה. לעומת זאת, אזכרות אחרות לרוב הינן קטנות יותר, הן מבחינת ההערכות אליהן והן מבחינת הציבור המשתתף בהן.

קייטרינג כשר לאזכרה

התארגנות לסעודת אבלים או אזכרה

לכולנו כיף יותר להתארגן לחגיגה מאשר לאזכרה, אולם לעיתים עלינו להתארגן גם לאזכרות לצערנו. האזכרה מבוססת ברובה על סעודה שאנו עורכים לזכר יקרינו, בכך אנו מנציחים את המנוח / מנוחה. בסעודה נוהגים להקדיש את הברכות לעילוי נשמת הנפטר, רבים נוהגים להביא רב מכובד לסעודה, שיאמר דברי תורה לעילוי נשמת המנוח. כמו כן, באזכרה נוהגים להזכיר את המנוח, לספר על חייו, להזכיר את המידות הטובות שהיו לו ועוד..

בכל הנוגע לאזכרות, המנהגים משתנים מאוד מקהילה לקהילה. לדוגמה, יש קהילות מסוימות המסתפקות בכיבוד קל, פיצוחים וכו'.. בעוד שקהילות אחרות עורכות סעודת מצווה מושקעת ומכובדת בדיוק כמו באירוע שמח. גם בין אלו שנוהגים לערוך סעודה של ממש, יש כל מיני העדפות והנהגות שונות. יש כאלו שיעדיפו סעודה חלבית, אחרים יעדיפו דגים בלבד, ללא בשר, אבל המנהג הכי מקובל זו סעודת מצווה בשרית.

גורמה - קייטרינג גלאט כשר למהדרין!

סגנון הסעודה באזכרה

סגנון הסעודה באזכרה שונה מכל אירוע אחר, זאת משום שאין מדובר בחגיגה אלא באירוע לציון המנוח ולזכרו. כמובן שההערכות לסעודה צריכה להיות מכבדת ומוקירה את המנוח, אולם אין מדובר בהתארגנות לשמחה משפחתית. לרוב כלי ההגשה באירוע יהיו חד פעמיים, והאוכל נעשה על ידי קייטרינג בשרי המתמחה בהכנת אוכל לאזכרות.

סגנון האוכל הינו ביתי, ככלל, האוירה באזכרה אמורה להיות משפחתית וחמה. אווירה זו נועדה כדי לשרת את המטרה שלשמה כולם התכנסו – ההתאחדות המשפחתית לזכרו של המנוח. על ידי הגשת אוכל מוכן העשוי בצורה ביתית, ניתן לתרום רבות ליצירת אווירה זו.

אוכל לאזכרה כשר למהדרין

אירוע האזכרה הינו אירוע המלווה לעיתים רבות בנוכחות של רב, שהגיע לתת דבר תורה, ובעוד טקסים דתיים כדוגמת 'אשכבה' שעושים למנוח בסוף האזכרה. פעמים רבות צריך אנשים שיגיעו להשלים מניין, אז יזמינו תלמידי ישיבה או מתפללים מבית הכנסת להצטרף לסעודת האזכרה. לכן חשוב לדאוג לכשרות הסעודה באופן שלא יעורר חשש אצל אנשים שומרי תורה ומצוות. חשוב להזמין אוכל לאזכרה כשר למהדרין ממקום מסודר עם תעודת כשרות.

קייטרינג גורמה גלאט

חברת קייטרינג גורמה מציעה שירותי קייטרינג בשרי כשר למהדרין, בד"צ יורה דעה בהשגחת הרב מחפוד. אנו מספקים אוכל מוכן לאירועים מסוגים שונים, לרבות אוכל מוכן לאזכרות ושירותי קייטרינג לסעודת אבלים. תקבלו אצלנו שירות מקיף וכולל, עם מענה לכל הצרכים הנדרשים לכם בסעודת אזכרה. אנחנו מציעים תפריט עשיר ומגוון, המשלב סגנונות וטעמים שונים, ואת כל המנות אנחנו עושים מחומרי גלם איכותיים ופרודוקטים טריים. תוכלו להרגיש את זה בכל ביס.

יש לנו שני סניפים – סניף אחד בכפר יונה והסניף השני בנתניה. אנחנו מבטיחים לספק אוכל איכותי, טעים וטרי, בסטנדרטים הכי גבוהים שיש, בטח בקרב חברות המציעות שירותי קייטרינג לאזכרות וסעודות מצווה בכשרות מהדרין. נשמח להעניק לכם חווית שירות מקצועית ומדויקת. עכשיו אפשר להזמין את האוכל בחנות אונליין – במשלוח עד הבית.

אתר חנות הזמנות אונליין - פשוט מהיר וקל!

קייטרינג כשר למהדרין לאזכרה

קייטרינג 'גורמה גלאט' מכיר היטב את הצרכים באירוע האזכרה הקייטרינג יודע לפעול במקצועיות בכדי ליצור את האוירה המשפחתית הרצויה על ידי הגשת אוכל ביתי העשוי בטוב טעם.

בין אם החלטתם ללכת על סעודה עם לחמניות וסלטים בלבד, ובין אם עולה בדעתכם להזמין רק מנה ראשונה הכוללת דגים ומבחר סלטים, תהיו בטוחים שנעשה את זה על הצד הטוב ביותר.

כשבוחרים בקייטרינג שלנו, אפשר להוריד את עניין הדאגה לכשרות. קייטרינג 'גורמה גלאט' פועל תחת השגחה מוקפדת ובתיאום מוחלט עם משגיחי הכשרות של בד"ץ יורה דעה של הרב מחפוד. כל פעולות ההכנה נעשות בפיקוחו של משגיח מטעם הבד"ץ, הכשרות עומדת בסטנדרט הכי גבוה שיש. כשרות מחפוד מוכרת וידועה כמהודרת מאוד, היא מקובלת על ידי כלל הציבור ללא חשש.

גורמה גלאט - קייטרינג בשרי כשר למהדרין

הזמנת שירותי קייטרינג בשרי לא מסתכמת בבחירת תפריט אירוע שכולל מנות בשריות. אתם צריכים לקחת בחשבון את כלל ציבור האורחים שעתיד להגיע לסעודה – גם את האדם הצמחוני, גם את זה שרוצה רק לנשנש משהו קל, וגם את זה שהגיע רעב. בחירת התפריט צריכה לשמור על קו של סגנון אחיד, אבל בד בבד להתייחס לצרכים והעדפות של כמה שיותר אנשים.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין בנתניה - גורמה גלאט

אנחנו כאן

בשבילכם!

קייטרינג גורמה גלאט

צרו קשר

קייטרינג גורמה – קייטרינג בשרי כשר למהדרין

× שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן