קייטרינג לאירוסין

קייטרינג למסיבת אירוסין

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

מסיבת האירוסין הינה אירוע ייחודי מסוגו הן מבחינת אופי האירוע והן מבחינת האוכל המוגש בו. לרוב במסיבת האירוסין מכירים הצדדים בפעם הראשונה, הורי החתן יושבים עם הורי הכלה ומכירים אחד את השני במהלך ארוחת ערב חגיגית.

מאורע כל כך חשוב כמו מסיבת אירוסין חייב להיות מכובד! זה אמנם לא אירוע החתונה עצמו ולכאורה זה 'רק מסיבת אירוסין', אבל – פה זה הכל מתחיל וזה בהחלט ערב שלא כדאי להקל בו ראש. אם אתם מחפשים קייטרינג לאירוסין ואתם מבינים את חשיבות הערב הזה – תנו לנו לדאוג שארוחת הערב תהיה ברמה הכי גבוהה שיש.

חברת קייטרינג גורמה מציעה שירותי קייטרינג בשרי כשר למהדרין, בד"צ יורה דעה בהשגחת הרב מחפוד. יש לנו תפריט עשיר ומגוון, מתוכו תוכלו לבחור את המנות שתרצו להזמין לערב האירוסין. אפשר להזמין רק אוכל מוכן לאירוע, שיגיע ארוז במגשים, ואפשר להזמין גם אוכל כולל כלי הגשה ושירות של צוות מלצרים – מה שתרצו! אנחנו פה בשבילכם..

טקס מסורתי

ארוחת ערב עם מסורת חגיגית

מסיבת אירוסין היא הרבה יותר מרק ארוחת ערב חגיגית בה משפחת החתן ומשפחת הכלה מכירים באופן אישי. מדובר בערב עם מסורת רבת שנים וישנם מספר טקסים מסורתיים הנהוגים בעדות מסוימות בערב האירוסין. לרוב החלק המרכזי במסיבת אירוסין יהיה כאשר החתן מגיש לכלה על מגש מעוצב תכשיטים רבים מזהב – מתנה מההורים שלו לכלה לכבוד חתימת האירוסין באופן רשמי.

טקסים כאלה ואחרים הופכים את מסיבת האירוסין לאירוע מעניין ומרגש כאחד, ואפשר אפילו לומר שזה הופך את האירוסין גם לאירוע רשמי בעל מעמד מכובד ומחייב. תפקידה של מסיבת האירוסין זה לסמל את הקשר הנרקם בין בני הזוג, כאשר האירוע נעשה כראוי הוא אף תורם לחיזוק הקשר בין בני הזוג הטריים. זה הערב בו נעשית התחייבות פומבית לעניין החתונה של בני הזוג.

קייטרינג בשרי כשר לאירועים קטנים

האוכל במסיבת האירוסין

בחירת קייטרינג לאירוסין זו משימה חשובה. החלק המרכזי במסיבת האירוסין הינו האוכל המוגש לאורחים. במסיבות אירוסין רבות מלבד הסעודה הדשנה שמוגשת לאורחים שהגיעו, ניתן לראות גם שולחנות עמוסים במיני פטיפורים ועוגות מעוצבות, כמו גם שולחנות עם מגשי פירות מעוצבים ועוד..

בניגוד לכל אירוע סטנדרטי, מסיבת אירוסין היא אירוע המלווה בטקסים שונים ע"פ המסורת של בני הזוג אבל כל העניין של הערב הוא – ארוחת הערב. האוכל המוגש משפיע לחלוטין על אווירת האירוע ותורם רבות להצלחתו.

הזמינו שירותי קייטרינג למסיבת האירוסין ואל תתפשרו על איכות האוכל באירוע! בחרו סגנון אוכל עשיר ומעוצב, זה עשוי לשדרג את החגיגה שלכם ולהשפיע לא מעט על הצלחת הערב.

קייטרינג גורמה

שירותי קייטרינג גורמה מציעים קייטרינג כשר למהדרין לאירוסין או כל אירוע אחר – הפתרון האידאלי להזמנת אוכל למסיבת אירוסין, בלי לקחת סיכון שמישהו מהאורחים לא יוכל לקחת חלק בארוחת הערב החגיגית. עם קייטרינג גורמה תקבלו הרבה יותר משירותי קייטרינג בשרי כשר למהדרין, תקבלו אצלנו תפריט עשיר המשלב שלל סגנונות וטעמים, שימוש בחומרי גלם ופרודוקטים איכותיים וטריים. והכל – כשר למהדרין בהשגחת הרב מחפוד.

יש לנו 2 סניפים שמהם אנחנו מוציאים את ההזמנות לאירועים – סניף בכפר יונה וסניף בנתניה. אנחנו מתחייבים לטריות ואיכות מקסימלית של כל חומרי הגלם ומרכיבי המנות ומבטיחים לספק שילוב מנצח בין אוכל משובח וכשרות מהודרת. ועכשיו אפשר גם להזמין אוכל מוכן לאירוע דרך אתר הזמנות אונליין – פשוט מהיר וקל!

אתר הזמנות אונליין - פשוט מהיר וקל!

היערכות מוקדמת

עניין האוכל באירוע אירוסין דורש היערכות מוקדמת. ראשית עליכם לוודא האם אתם מעוניינים בסעודה סטנדרטית או בברים מעוצבים למיניהם? האם תרצו שהאוכל יוגש לאורחים בשולחן על ידי מלצרים, או שתעדיפו מזנון בופה להגשה עצמית? לכל החלטה כזו יש משמעות גדולה על האירוע..

תפריט אירוע

קייטרינג גורמה מציעים תפריט אירוע מגוון ועשיר עם המון מנות לבחירה. צפו בכל המנות שכלולות בתפריט בשרי כשר למהדרין והחליטו איך תראה ארוחת הערב באירוע שלכם! אפשר להזמין אוכל מוכן לאירוע אירוסין עם או בלי כלי הגשה וצוות מלצרים. לפרטים נוספים – צרו איתנו קשר

הגדרת תקציב לאירוע

השלב הראשון בתכנון מסיבת אירוסין מתחיל הרבה לפני הזמנת קייטרינג לאירוע. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להחליט מה התקציב שתרצו להוציא על מסיבת האירוסין. רצוי לקבוע מראש את עניין התקציב ועל פי זה לקבוע את אופי האוכל שיוגש ואיזה קייטרינג לאירוסין מומלץ להזמין לאירוע שלכם.
קייטרינג בשרי כשר למהדרין בנתניה - גורמה גלאט

אנחנו כאן

בשבילכם!

קייטרינג גורמה גלאט

צרו קשר

קייטרינג גורמה – קייטרינג בשרי כשר למהדרין

× שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן