קייטרינג לאירועים בבית

אירועים הנערכים בבית הינו דבר נפוץ מאוד, לאירוע בבית ישנם מעלות על פני אירוע באולם, כאשר הינכם עורכים אירוע בבית, ההרגשה הינה משפחתית וחמימה. הדבר נכון בפרט כאשר מדובר באירוע משפחתי, אולם גם באירועים כלליים יותר כמו מסיבת יום הולדת, פרישה לגמלאות, ועוד שלל סיבות למסיבות, אירוע הנעשה בבית תורם רבות לאוירה.

כיצד יש להערך לאירועים בבית?

אם הינכם עורכים אירוע בבית עליכם לתכנן מספר דברים, ראשית בדקו מהי כמות המוזמנים שלכם האם הבית מספיק גדול בשביל להכיל את כל האורחים? יתכן שתעדיפו לעשות את המסיבה בחצר, במידה ומזג האויר בחוץ נעים בשעות בהם מתוכנן האירוע.

במידה והחלטתם לערוך את האירוע בחצר, בדקו האם אכן ישנה תאורה מספיקה בחצר או שצריך תאורה נוספת?

דבר נוסף, בחרו את סגנון האירוע האם תעדיפו ישיבה מסודרת על שולחנות או בופה? שיקול זה יכול לבא לידי ביטוי כאשר כמות המוזמנים גדולה, ישיבה על כסאות דורשת מקום רב יחסית לשולחנות בר.

אם יש מספיק מקום ניתן לשלב בין הדברים ולקבוע שהסעודה תערך בבית, ושולחנות בר יוצבו בחצר לרווחת האורחים.

באירוע הנערך בבית תדרשו להזמין מלצרים שישרתו את הסועדים, לרוב ניתן להזמין מלצרים דרך החברה המספקת את הקייטרינג לאירועים ביתיים.

בשל גידול מבורך בתחום של מסיבות הנערכות בבית, ישנן חברות רבות המספקות הכל למסיבות בית כולל שולחנות, כסאות, כלים לחימום האוכל ועוד.

קייטרינג לאירועים

לאחר שבחרתם את סגנון האוכל הרצוי לכם כמו גם את הקינוחים הנלווים, ניתן לגשת לשלב בחירת קייטרינג לאירועים בבית.

מומלץ להתייעץ עם מכרים שעשו בעבר אירוע בבית ולברר אצלם על קייטרינג מומלץ לאירועים, לאחר מכן כדאי לערוך השוואת מחירים כללית, שכן ישנם חברות שגובות מחיר רב עבור הקייטרינג בשל שירותים נלווים דוגמת מלצרים וכלי הגשה.

קייטרינג 'גורמה גלאט' לאירועים בבית

בקייטרינג 'גורמה גלאט' הבינו את הצרכים המיוחדים שיש באירוע הנעשה בבית והתארגנו בהתאם, הזמנת קייטרינג" גורמה גלאט " מומלצת מכמה סיבות.

ראשית עניין הכשרות, כאשר תערכו את האירוע על ידינו תחסכו מעצמכם את כל ההתעסקות סביב נושא הכשרות החשוב בכל אירוע, מפאת הציבור הרחב המקפיד על אכילת מאכלים כשרים.

דבר נוסף, בקייטרינג 'גורמה גלאט' קיימים כל סוגי השירותים לאירוע הנערך בבית, חברת הקייטרינג מספקת את כלי ההגשה, כלי החימום וכן מלצרים שיעמדו לשירות האורחים שלכם.

החברה מתחייבת לרמה גבוהה ביותר, הן מבחינת איכות המוצרים והן מבחינת הטעם המשובח המאפיין את המאכלים של הקייטרינג שלנו, אז אם אתם מתכננים אירוע בקרוב אנו מזמינים אתכם להזמין את הקייטרינג לאירועים שלנו אשר יתן לאורחים שלכם להינות ממאכלים טעימים במיוחד וכמובן כשרים! 

בהצלחה!