קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירוע עסקי

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

אם אתם בעלי עסק ומנהלים תחתיכם מספר עובדים, צוות או מחלקה, וודאי נתקלתם לא פעם בצורך לערוך אירוע עסקי לצוות או אולי לשותפים העסקיים. יכול אפילו להיות שהאירוע נועד לקדם איזה מיזם עסקי חדש שלכם, השקה של מוצר או פרזנטציה חשובה – יש אירועים עסקיים, כנסים ואירועי חברה מסוגים שונים.

אם מדובר בהפקה סטנדרטית או אירוח לסעודה טובה, שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים בהחלט יסגרו לכם את כל הפינות בתכנון והפקת האירוע. בין אם מדובר באירוע עסקי קטן, ערב צוות או אירוע חברה, כך או כך, עליכם לדעת מספר כללים כיצד לעשות את זה נכון.

המלצות וטיפים

2 טיפים בבחירת קייטרינג לאירוע עסקי

חשוב להבין שנראות האירוע כמו גם האוכל שיוגש בו, הינם חשובים וקריטיים להצלחה העסקית שלכם. איך שלא תסתכלו על זה, אירוע עסקי משקף את פניו של העסק. הדבר נכון בין אם מדובר בערב הוקרה לעובדים המסורים, אם מדובר באירוע להצגת הישגים תקופתיים של החברה, אם זה ערב גיבוש לצוות, פרזנטציה לשותפים עסקיים או כנס השתלמות מקצועי.

אירוע שלא יערך כראוי או בצורה מרושלת, עלול לגרור אחריו השלכות לא נעימות, שבסופן השפעה ישירה על התוצאה העסקית. זכרו שהשקעה בעובדים חשובה לא פחות מהשקעה בשותפים עסקיים, עובד שרואה במעסיק כמישהו שמשקיע בו, ישקיע מעצמו חזרה בעסק.

קייטרינג בד"ץ בהשגחת הרב מחפוד!

חווית אירוח מוקפדת וכשרה למהדרין

באירועים עסקיים יש חשיבות גדולה יותר להזמנת שירותי קייטרינג כשר למהדרין. לא תרצו שאחד המשתתפים לא יוכל ליהנות ולהשתתף בגלל היותי שומר כשרות. נניח והחלטתם לערוך אירוע בו אתם מציגים מיזם חדש בפני אנשים שלא הכירו אתכם קודם, תחשבו שהאורחים הם משקיעים שאולי יחליטו להשקיע במיזם שלכם.

במידה וצורת האירוע תהיה זולה או לא מספיק מכבדת, כנראה שלא משנה כמה טוב תדברו, הרושם השלילי יותיר את חותמו על השותפים הפוטנציאליים. עכשיו תחשבו שאחד האורחים אפילו לא יכול לטעום מהאוכל המוגש בסעודה, בגלל היותו אדם דתי. סביר להניח שיהיה לו קשה מאוד להתרשם. וכך גם בנוגע לעובדים, איך עובד שומר כשרות ירגיש כשהוא לא יכול ליהנות כמו כולם.

טיפ חשוב נוסף!

טיפ נוסף! כפי שכבר הזכרנו, סגנון האירוע מלמד את המשתתפים בו דבר או שניים עליכם. בעזרת תכנון נכון של האירוע, תוכלו להותיר רושם חיובי על האורחים באירוע שלכם. בין אם מדובר בעובדי החברה או בשותפים עסקיים, רושם זה דבר חשוב מאוד. אנחנו חיים בעולם בו אמינות גבוהה קריטית להצלחה עסקית. בחרו חברת קייטרינג מומלצת המכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, כזו שמקפידה על רמת אוכל גבוהה ומתן שירות מעולה.

קייטרינג גורמה – בחירה מנצחת

חברת הקייטרינג 'גורמה גלאט' מספקת שנים רבות אוכל לאירועים עסקיים. באירועים מעין אלו החברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים במיוחד, המותאמים באופן מושלם לרמת האירוע. סגנון האוכל שיוגש באירוע עסקי יבחן בקפידה על ידי הצוות שלנו, בתיאום מול גורמי ההפקה השונים. מעבר לעובדה שאנחנו פועלים עם תעודת כשרות מהדרין, בד"ץ יורה דעה בהשגחת הרב מחפוד, יש לנו את היכולת להתאים את סגנון האוכל בצורה מושלמת עם סגנון האירוע.

יש לנו וותק של שנים רבות בעבודה מול לקוחות קצה או חברות הפקה בשוק האירועים העסקיים. נוכל לתת לכם ייעוץ חינם בנוגע להתאמת התפריט לסגנון האירוע. אחרי שנבחן יחד אתכם את הכיוון הרצוי, כמות המשתתפים, התקציב וכו', ניתן מניסיוננו ונבחר את המנות המושלמות עבור האירוע שלכם.. אנחנו מציעים תפריט עשיר המשלב שלל סגנונות וטעמים. כל המנות מורכבות מחומרי גלם איכותיים ומפרודוקטים טריים. תוכלו להרגיש בכל ביס שזה טרי ואיכותי.

אפשר להזמין אונליין - פשוט וקל!

קייטרינג כשר למהדרין – קריטי להצלחת האירוע

כחלק מההערכות לאירוע עליכם לבחור בקייטרינג כשר למהדרין, הדבר נכון במיוחד כאשר האירוע פונה לאנשים שעדיין לא הכרתם ושההכרות הראשונית שלכם תהיה במהלך האירוע, אינכם מכירים את הרגלי האכילה שלהם, ובטח לא האם הם מקפידים על כשרות.

בכדי למנוע כל בעיה אפשרית רצוי לבחור בקייטרינג בעל הכשר ראוי שיוכל לספק לכם מנות כשרות למהדרין.

לפני בחירת הקייטרינג חשוב לוודא מהם רמת הסטנדרטים בהם עומד הקייטרינג האם הוא מתחייב לאוכל טרי? או האם רמת האוכל עונה לרמה של האורחים שלכם? שאלות אלו הן קריטיות לבחירה נכונה של קייטרינג.

גורמה גלאט - קייטרינג כשר למהדרין

הזמנת קייטרינג בשרי לא מסתכם בתפריט אירוע עם מנות בשריות מגוונות, צריך גם לקחת בחשבון את האורח הצמחוני ואת אלו שלא רוצים משהו כבד ויעדיפו רק לנשנש משהו קליל. בחירת תפריט לאירוע עסקי צריכה להתייחס להעדפות של כמה שיותר אנשים, אבל לשמור על קו אחד ברור מבלי להתפזר.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין בנתניה - גורמה גלאט

אנחנו כאן

בשבילכם!

קייטרינג גורמה גלאט

צרו קשר

קייטרינג גורמה – קייטרינג בשרי כשר למהדרין

× שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן