קייטרינג לאירועים עסקיים

ארגון אירוע עסקי

אם הינכם בעלי עסק המנהלים תחתיכם מספר עובדים וודאי נתקלתם לא פעם בצורך לערוך אירוע לצוות, לשותפים העסקיים, יתכן גם שהאירוע נועד לקדם מיזם עיסקי שלכם.

כך או כך, עליכם לדעת מספר כללים כיצד לעשות את זה נכון.

2 טיפים בבחירת קייטרינג לאירוע עסקי.

  1. חשוב להבין שנראות האירוע כמו גם האוכל שיוגש בו, הינו חשוב וקריטי להצלחה בדרך העסקית שלכם, הדבר נכון בין אם מדובר בערב הוקרה לעובדים המסורים, ובין אם מדובר באירוע להצגת השגים תקופתיים של החברה שלכם.

אירוע שלא יערך כראוי או בצורה מרושלת עלול לגרור אחריו תוצאות עיסקיות לא נעימות.

לדוגמה, נניח והחלטתם לערוך אירוע בו אתם מציגים מיזם חדש שלכם בפני אנשים שלא הכירו אתכם קודם בכדי שישקיעו במיזם, במידה וצורת האירוע תהיה זולה או לא מספיק מכבדת, כנראה שלא משנה כמה טוב תדברו, הרושם השלילי מארגון האירוע יותיר את חותמו על השותפים הפוטנציאליים שלכם.

  1. טיפ נוסף! כפי שכבר הזכרנו, סגנון האירוע שלכם מלמד את המשתתפים בו דבר או שניים עליכם, בעזרת תכנון נכון של האירוע תוכלו להותיר רושם חיובי על האורחים העיסקיים שלכם, רושם זה חשוב מאוד בעולם בו אמינות גבוהה קריטית להצלחה עם השותפים.

כאשר תבחרו בקייטרינג המכבד את עצמו ואת לקוחותיו, בעל רמת אוכל גבוהה, ושירותים מעולים, הינכם משדרים מסר של חשיבות והוקרה לשותפים או לעובדים שלכם.

קייטרינג כשר למהדרין – קריטי להצלחת האירוע

כחלק מההערכות לאירוע עליכם לבחור בקייטרינג כשר למהדרין, הדבר נכון במיוחד כאשר האירוע פונה לאנשים שעדיין לא הכרתם ושההכרות הראשונית שלכם תהיה במהלך האירוע, אינכם מכירים את הרגלי האכילה שלהם, ובטח לא האם הם מקפידים על כשרות.

בכדי למנוע כל בעייה אפשרית רצוי לבחור בקייטרינג בעל הכשר ראוי שיוכל לספק לכם מנות כשרות למהדרין.

לפני בחירת הקייטרינג חשוב לוודא מהם רמת הסטנדרטים בהם עומד הקייטרינג האם הוא מתחייב לאוכל טרי? או האם רמת האוכל עונה לרמה של האורחים שלכם? שאלות אלו הן קריטיות לבחירה נכונה של קייטרינג.

קייטרינג גורמה גלאט – בחירה מנצחת

חברת הקייטרינג 'גורמה גלאט' מספקת שנים רבות אוכל לאירועים עסקיים , באירועים מעין אלו החברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים במיוחד המותאים באופן מושלם לרמת האירוע.

סגנון האוכל שיוגש באירוע עיסקי יבחן בקפידה על ידי הצוות שלנו לראות האם אכן יש התאמה מושלמת בין סגנון האוכל לסגנון האירוע.

בנוסף, מפאת הוותק הרב שיש לחברה בשוק האירועים העסקיים, תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ חינם בנוגע לתפריט הרצוי לאירוע העיסקי שלכם, אנו נבחן יחד אתכם את סגנון האירוע והמשתתפים,  נשמח להעניק לכם מניסיוננו ולבחור את המנות המושלמות עבורכם.