קייטרינג לברית

ההתארגנות לברית מילה

ברית מילה הינו אירוע מיוחד ומרגש במהלך החיים של כל אב ואם יהודיה. הדבר נכון בפרט כאשר זהו בן ראשון להורים המאושרים, עוד לפני שהספיקו ההורים המאושרים לעכל את העובדה שהינם כעת במעמד אבא ואמא, עליהם לערוך אירוע משמעותי וכל זאת תוך 8 ימים בלבד.

הלחץ לתכנון האירוע הינו גדול, וזאת הן מפאת הזמן הקצר והן מפאת בריאותו של התינוק וחוסר הוודאות שאכן האירוע יערך במועד המתוכנן.

עם זאת, אנו ממליצים לערוך רשימה מסודרת של הדברים שעליכם לסדר לאירוע על פי סדר החשיבות, כך תוכלו לחסוך טרחה רבה והתרוצצות מיותרת.

השלב הפשוט בכל התהליך הוא לסגור עם אולם על התאריך המיועד, לרוב ברית מילה נערכת בשעות הצהריים כך שתוכלו למצוא תאריך פנוי בקלות.

יש לכם תאריך? מעולה, כעת ערכו רשימה מפורטת של האורחים ושלחו הזמנות, לאחר מכן תצטרכו לסגור עם מוהל מומחה לתאריך המיועד, ולבסוף עליכם לדאוג לסעודת המצווה שבמהלך הברית.

האוכל לסעודת הברית

בבחירת האוכל לסעודת הברית ישנה התלבטות רבה, מחד בעלי השמחה לא מעוניינים לערוך סעודה מלאה בכדי לא להכביד על אנשים, ומאידך בסעודה חלקית לא ברור על איזה מנה נכון לוותר ומה להוסיף?

אנו בקייטרינג 'גורמה גלאט' יודעים מניסיון שרוב הסועדים יעדיפו את מנת הבשר על פני הדג כאשר מדובר בסעודה חלקית.

ככלל בסעודת הברית מומלץ לתת את הדגש על מנות הפתיחה הקטנות, המנות העיקריות ומנות לילדים.

למנות הפתיחה ישנה חשיבות רבה בשל העובדה שהסעודה עצמה אינה ארוכה כל כך ואינה כוללת מספר רב של מנות.

מנות הילדים הינם פרט חשוב נוסף היות ובניגוד לאירועי ערב בהם הילדים המצויים הינם רק מהמשפחה הקרובה, באירוע הברית שנערך בדרך כלל בצהריים ישנם ילדים רבים, עליכם להזמין תפריט לילדים ותפריט למבוגרים.

ככלל, אירוע המתרחש בצהריים או אחר הצהריים יהיה נכון לתת את הדגש על המנה המרכזית, פחות על בר מעוצב, קינוחים וכדומה כפי שמקובל באירועי ערב.

קייטרינג 'גורמה גלאט' בכשרות מהודרת לברית שלכם

אם עליכם לדאוג לנושא הכשרות עבור בני המשפחה הקרובים או שאר האורחים שלכם הגעתם לכתובת הנכונה, אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו לביקור להתרשם מהמגוון הרחב שאנו מציעים, כמו גם מהאיכות והטריות המאפיינת את האוכל שיוצא מתחת ידינו.

נוכל להתאים לכם תפריט עשיר בסעודה חלקית או מלאה בהתאם לבקשתכם, כמו כן אנו שמים דגש על מנות פתיחה מגוונות המותאמות באופן מיוחד לאירועים בהם הסעודה הינה חלקית.

מזל טוב.

מאחלים, קייטרינג 'גורמה גלאט' וצוות השפים.