קייטרינג לברית

קייטרינג לאירוע ברית

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

ברית מילה או בריתה הם תמיד אירועים מרגשים. כל אב ואם שמחים בלידת ילד נוסף שמצטרף למשפחה, בטח כשמדובר בבן או בת ראשונים. אבל אחרי ההתרגשות מגיעות המשימות שצריך להספיק. מעבר לטיטולים ומטרנה, שרוב האנשים בטח כבר הכינו מראש, יש אירוע ברית לארגן! צריך למצוא קייטרינג לברית, אולם אירועים במידה ואתם לא עושים את זה בבית או בבית כנסת, קצת בלונים אלמנטים לעיצוב המתחם, לשלוח הזמנות, ועוד..

עוד לפני שההורים המאושרים הספיקו לעכל את העובדה שהם אבא ואמא, הם צריכים לערוך אירוע. כל זה – תוך 8 ימים בלבד מהלידה. הלחץ לתכנון האירוע גדול, אין הרבה זמן וחוסר הוודאות לגבי מועד האירוע גדול. אירוע ברית בעיקרו הוא סעודת מצווה. מעבר לטקס החיתוך, כל האירוע סובב סביב הסעודה! לכן אם כבר מצאתם מוהל, עכשיו עליכם לארגן את הסעודה. לשם כך אתם צריכים קייטרינג מומלץ לברית שיעשה עבודה מצוינת.

התארגנות לברית מילה

המלצות לתכנון אירוע ברית או בריתה

הדבר החשוב ביותר לצורך התארגנות לאירוע ברית בצורה מוצלחת, זה שמירה על סדר. אנו ממליצים לכם לערוך רשימה מסודרת של כל הדברים שעליכם לסדר לקראת האירוע. כל פעם שעולה לכם בראש דבר נוסף – הוסיפו אותו לרשימה. השתדלו לסדר את הרשימה לפי סדר חשיבות הדברים, כך תוכלו לחסוך טרחה רבה והתרוצצות מיותרת.

במידה ואתם מתכוונים לערוך את האירוע באולם אירועים, נסו לשריין אולם לברית בתאריך המשוער ועדיף שתשריינו תאריך בכמה אולמות אירועים שונים, למקרה שהתאריך באולם המועדף עליכם כבר נתפס. לרוב אירוע ברית נערך בשעות הצהריים, כך שתוכלו למצוא תאריכים פנויים די בקלות.

אחרי ששריינתם תאריך, ערכו רשימה מפורטת של כל האורחים שתרצו להזמין והתחילו לשלוח לכולם הזמנות לאירוע. במקביל, נסו לסגור מוהל פנוי לתאריך המיועד. אחרי שסיימתם את כל המשימות האלו – התחילו לדאוג לסעודת המצווה.

גורמה גלאט - קייטרינג לברית כשר למהדרין

אוכל לסעודת ברית

בבחירת האוכל לסעודת הברית ישנה התלבטות רבה. מחד, בעלי השמחה לא תמיד מעוניינים לערוך סעודה מלאה, כדי לא להכביד על האנשים. ומאידך, בסעודה חלקית לא ברור על איזה מנה נכון לוותר ומה כדאי להוסיף?

אצלנו בקייטרינג 'גורמה גלאט' יודעים שכאשר מדובר בסעודה חלקית, רוב הסועדים יעדיפו את מנת הבשר על פני הדג, מניסיון. בסעודת ברית מומלץ לתת את הדגש על מנות פתיחה קטנות, מנות עיקריות, ומנות לילדים.

קייטרינג בשרי לברית או בריתה

למנות הפתיחה יש חשיבות רבה, בשל העובדה שהסעודה עצמה אינה ארוכה כל כך ואינה כוללת מספר רב של מנות. מנות הילדים חשובות גם הן, מאחר ובניגוד לאירוע ערב בו הילדים שמגיעים הם חלק מהמשפחה הקרובה, אירוע ברית לרוב נערך בצהריים ויש בו כמות גדולה יותר של ילדים. וזו שעה שהם בשיא הערנות שלהם – אז כדאי שיהיה תפריט לילדים ותפריט למבוגרים.

ככלל, באירוע צהריים או אחר הצהריים, יהיה נכון לתת את הדגש על המנה המרכזית, פחות על בר מעוצב, קינוחים וכדומה, כפי שמקובל באירועי ערב.

קייטרינג גורמה גלאט

בין אם אתם מודעים לנושא או לא, דעו שעליכם לדאוג לנושא כשרות האוכל בסעודה, עבור בני משפחה קרובים או אורחים אחרים שמקפידים לאכול רק אוכל כשר. כשאתם בוחרים קייטרינג כשר למהדרין, אתם הולכים על בטוח. כשרות מהדרין תדאג שלא יהיה מצב שמישהו מהאורחים שלכם לא אוכל מטעמי כשרות.

חברת קייטרינג גורמה מספקת שירותי קייטרינג בשרי לברית בכשרות מהדרין, בד"ץ יורה דעה בהשגחת הרב מחפוד. אם אתם מחפשים קייטרינג לברית כשר למהדרין – הגעתם למקום הנכון! אנחנו מזמינים אתכם לבוא אלינו לביקור כדי להתרשם מהמגוון הרחב שאנו מציעים, כמו גם מהאיכות והטריות שמאפיינים את האוכל שיוצא תחת ידינו.

נוכל להתאים לכם תפריט עשיר בסעודה חלקית או מלאה בהתאם לבקשתכם. כמו כן, אנו שמים דגש על מנות פתיחה מגוונות המותאמות באופן מיוחד לאירועים בהם הסעודה הינה חלקית.

אפשר להזמין אונליין - פשוט מהיר וקל!

קייטרינג גורמה - כשרות מהודרת לברית שלכם

בקייטרינג גורמה גלאט מספקים שירותי קייטרינג בשרי כשר למהדרין, לברית מילה, בריתה או כל אירוע אחר. יש לנו תעודת כשרות מהדרין בד"ץ יורה דעה, בהשגחת הרב מחפוד. אנו מציעים תפריט בשרי עשיר לאירועי בריתות, המשלב סגנונות וטעמים מיוחדים. את כל המנות בתפריט האירוע אנחנו מכינים מפרודוקטים טריים וחומרי גלם איכותיים.

המוטו שלנו זה לייצר בכל אירוע את השילוב המנצח בין אוכל משובח וכשרות מהודרת, בסטנדרט בלתי מתפשר. חווית אירוח מצוינת חייבת להיות מוקפדת עד לפרטים הקטנים ביותר – החל באיכות וטריות האוכל, דרך המערך הלוגיסטי להגשה בזמן האירוע, ועד לצוות נותני שירות מקצועי, מנוסה ומיומן, שלא מפחד להתאמץ עבור בקשות כל אחד וכל אחת מהאורחים באירוע.

שירותי קייטרינג לבריתות בשרי כשר למהדרין

יש לנו בקייטרינג גורמה 2 סניפים המספקים אוכל מוכן לאירועים – סניף אחד בכפר יונה והסניף השני בנתניה. אנו מבטיחים לספק בכל אירוע אוכל איכותי, טרי וטעים, עם הקפדה על הסטנדרטים הכי גבוהים שתוכלו למצוא בקרב חברות קייטרינג לברית מילה, בריתה או כל אירוע פרטי אחר. מרגישים את זה בכל ביס.

קייטרינג בשרי כשר למהדרין בנתניה - גורמה גלאט

אנחנו כאן

בשבילכם!

קייטרינג גורמה גלאט

צרו קשר

קייטרינג גורמה – קייטרינג בשרי כשר למהדרין

× שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן