קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן ,בין אם מדובר בחתונה ובין אם מדובר בבר מצווה השבת הסמוכה לאירוע תהיה שבת חתן.

וכידוע היא מתחילה לא בבוקר יום השבת, אלא בהתאם ליהדות עוד בערב יום השישי עם השקיעה ולאחר השיבה מבית הכנסת, כאשר תחושה של קדושה עוטפת את הכול ומעניקה למעמד החתונה חשיבות יתרה  את הכבוד שלו היא ראויה. 

שבת חתן הינה כמין המשך משמח לאירוע, המשפחה המורחבת מגיעה למקום המיועד וממשיכים לחגוג את השמחה, כאשר מדובר על חתונה מגיעים שני הצדדים צד החתן וצד הכלה בכדי להמשיך לשמוח עם החתן והכלה הטריים.

ואף הרבה פעמים גם חברים טובים מצטרפים לשמחה ובכך החיבור האישי רק גדל ומתעצם. 

המסורת היהודית אומנם אוהבת להזכיר לנו לא מעט שלפני דורות היינו עבדים, אך באותה נשימה היא גם לא מפסידה הזדמנויות לשמוח ולהלל את מה שיש, ובמיוחד להוקיר את הקשר היהודי שהולך ומשתמר לאורך השנים, כך ששבת חתן מהווה חלק מהותי מאותו ריטואל שורשי, ריטואל שלאורך הדורות ממשיך להתקיים ומשמח בכול פעם מחדש את הזוג הצעיר, וכידוע איפה שיש שמחה יש אוכל בשפע, כזה שמוכן עם הרבה כישרון ואהבה.   

במהלך השבת נוהגים ללכת לבית הכנסת עם כל בני המשפחה ולחגוג את האירוע בבית הכנסת.

החתן ובני המשפחה עולים לתורה ומברכים על ספר התורה, לאחר התפילה מגישים לציבור המתפללים כיבוד עשיר, ישנם כאלו שיעידפו דברים קנויים דוגמת מאפים, אולם רבים דואגים למעדנים של ממש ל’קידוש’ בבית הכנסת.
וזאת כי יש לנצל שמחות ואין כמו אוכל בשביל לסמל אירועים חגיגיים, ועל כן אם ניתן להוציא מעט יותר ובכך להפוך ארוחה שמחה לארוחת מלכים ובו זמנית לשתף כמה שיותר אנשים, הרי שמדובר במצווה ובזכות גדולה. 

אין לטעות שמדובר במאכלים יקרים, אלא יותר מדובר במאכלים מסורתיים שתמיד מתקבלים עם חיוך גדול ועל כן על השולחן מוגשים דגים מעושנים ומטוגנים, סיגרים, פסטלים, ומגוון רחב של אוכל המתאים לסגנון בר. מדוע רבים בוחרים בסגנון בר ונמנעים מהגשה מסודרת לשולחן? כיוון שהרבה פעמים הארוחה נערכת בחדר השמחות של בית הכנסת או בחצר בית הכנסת, כך שאין מספיק מקום להעמיד כיסאות, ואף לרוב ישנה תחלופה גדולה של אנשים. כמו כן, אם רוצים לכבד את סך הנוכחים, אין כמו היכולת להציע צלחת קטנה מלאה בכול טוב או פשוט להציע סיגר חם וטעים במיוחד, כך שאין תחושת מחויבות להישאר זמן ממושך, האווירה קלילה וזוכים לארח כמה שיותר מכרים, וזאת מבלי להתחיל להשקיע במפות, כלי הגשה, כיסאות וכדומה. הרעיון הוא לעשות שמח מבלי לעמול הרבה. בכל זאת רוצים לארגן שולחן עם מקומות ישיבה? עדיין סגנון בופה מהווה מענה אידאלי – מאפשר ספונטניות וארגון יותר נוח.  

המחירים של קייטרינג לשבת חתן

לרבים ברור שעל שבת חתן הם לא מוותרים ובאותה נשימה ברור שלא מתכוונים לעמוד במטבח, כך שאין ספק שנעזרים בשירותי קייטרינג לשבת חתן, אך עדיין חשוב להבין מהם המחירים, כי בעוד שחתונה נחשבת יקרה שבת חתן נחשבת זולה, וזאת למרות שחתונה אורכת רק כמה שעות בודדות ויש בה רק ארוחה אחת, ומנגד שבת חתן מהווה אירוע הרבה יותר ארוך ושכולל לא מעט ארוחות, ועל כן עוד בשלבים הראשונים רצוי לברר הכול אודות קייטרינג לשבת חתן מחירים, ופה נציין שהמחירים שלנו מאוד מתחשבים ואנו תמיד מקפידים על שקיפות מלאה, כך שאין הפתעות של הרגע האחרון. בנוסף, אנו מציינים באתר את כל המחירים ואף יודעים להמליץ על שילובי מנות – כאלו שמסייעים לעמוד בתקציב הרצוי.   

קייטרינג לשבת חתן במרכז

לעומת חתונה, שבת חתן נערכת בסוף השבוע. מדובר ביום מיוחד שבו עוצרים מכל מלאכה, ועל כן חשוב להכין את האוכל לפני ולהימנע מלחץ של זמן, ועל כן אם גם אתם מחפשים שירותי קייטרינג לשבת חתן במרכז, תמצאו שרבים ממליצים עלינו בחום. אנו מגיעים למגוון אזורים במרכז הארץ, אך גם לקצות הארץ אנו מגיעים לא מעט, כאשר אנו תמיד מתחשבים בזמני כניסת השבת ובזמן ההגעה הנדרש. 

כיצד זה עובד? אומנם איננו מכינים את האוכל מול האורחים ואיננו מסייעים להגיש אותו, אך אנו כן מקפידים למסור את האוכל מספיק זמן לפני כניסת השבת, וזאת לצד סך כלי ההגשה הנדרשים ופלטות חימום, כאשר הלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים שבמהלך האירוע הכול יזרום חלק: הפלטה לא תפסיק לעבוד עקב בלאי ולא יתעורר חוסר בכלי הגשה, וזאת כי אנו תמיד בודקים את הציוד לפני המסירה ומוודאים שיש רזרבות – אם כדי להעניק ללקוחות תחושה בטוחה ואם כי בדרך מבית הכנסת השכנים קפצו לברך במזל טוב והחליטו להישאר לארוחה.   

קייטרינג בשרי לשבת חתן

ארוחה בשרית היא ארוחה שרבים מחכים לה, וזאת כי עם כל הכבוד לדברי חלב ותוספות צמחוניות, אנשים מעניקים למאכלי בשר מקום של כבוד, ועל כן רק ראוי להזמין קייטרינג בשרי לשבת חתן, כזה שמעניק מגוון מנות חגיגיות ומסורתיות – בהתאם לדגשי הלקוח. אי לכך ממש כפי שחשוב לבחור בהכשר שמתייחס לכמה שיותר מוזמנים, כך גם ראוי להזמין תפריט שמאפשר לכל האורחים לצאת מרוצים, ועל כן מראש נרגיע שגם תפריט בשרי כולל מנות צמחוניות נהדרות.   

המרכיב הסודי לקייטרינג מושלם לשבת חתן

אימהות רבות אוהבות לספר לילדים שהסוד של המנה הטעימה טמון בכמות יפה של אהבה. אז אומנם אין לנו מרכיב סודי, אך אנו כן מקפידים על איכות, טריות, שקיפות ועמידה במילה, ובנוסף לכל זאת אנו גם מקפידים להעניק שירות נעים וסובלני, כזה שגורם ללקוח לדעת שנעניק לו את המענה הטוב ביותר עבור כל צורך ורצון, וזאת הלקוחות שלנו יודעים להעריך, במיוחד כשהם עומדים בפני אירוע כה מיוחד ומרגש, כזה שמשלים את אירועי החתונה בצורה כה טבעית ומסורתית.  

התארגנות לשבת חתן

ההתארגנות לשבת חתן אינה פשוטה כלל, ישנם פרטים רבים שעליכם לערוך, מומלץ לחשוב על הכל מראש, ולא לאחר החתונה, משום שהזמן שבין החתונה לשבת אינו מספיק בכדי להתארגן כראוי

במיוחד אם מתחתנים באמצע השבוע.  

חשוב להבין שכל המטרה לאחר החתונה היא להתחיל חיים משותפים ברגל ימין ועל כן אין זה נכון לארגן אירוע בלחץ – למצוא ברגע האחרון נותני שירות, להגיע לטעימות, להתחיל לחשב מנות וכדומה, ועל כן עוד בשלבי ארגון החתונה מוטב לתכנן את השבת חתן, ופה כמובן שהכרחי לאתר קייטרינג שערוך עבור כך  קייטרינג שיודע להציע מאכלים מסורתיים ובשריים, לחשב כמויות וכמובן להתאים את המאכלים השונים לאילוצי השבת, בה לא מבשלים אלא רק מחממים על פלטות 

פה ניגש לסייע לכם לארגן באופן נוח ומסודר את שבת החתן, ועל כן נציין שראשית עליכם לדאוג למקומות לינה לאורחים, לאחר מכן תצטרכו לחפש בית כנסת הקרוב למקום המגורים שלכם ולוודא שהתאריך שבו חלה שבת החתן שלכם פנויה לעריכת שמחה בבית הכנסת.

השלב האחרון והמרכזי ביותר הינו ההערכות לסעודות השבת ול’קידוש’ בבית הכנסת.

חשוב לציין, שאין כל קשר בין האוכל המוגש בסעודות לבין האוכל המוגש בקידוש, לא ניתן להסתמך רק על האוכל המוגש בסעודות או הקינוחים שאחריהם, לקידוש בבית הכנסת.

בעניין האוכל עליכם לדאוג למספר מנות לכל סעודה במשך השבת יהיו 3 סעודות, מומלץ לדאוג גם לקינוחים לאחר כל סעודה, ובמשך השבת עצמה. מלבד זאת עליכם לדאוג לפלטות בכדי לחמם את האוכל במהלך השבת.

גם לקידוש בבית הכנסת תצרכו לדאוג מראש לסידור כלי ההגשה ופלטת חימום, זאת במידה והינכם מגישים בקידוש אוכל מבושל.

קייטרינג 'גורמה גלאט' לשבת החתן שלכם

כפי שכבר אמרנו בשבת חתן עליכם לדאוג לאוכל לסעודות השבת ול ‘קידוש’ בבית הכנסת, בכל הקשור לקידוש בבית הכנסת עליכם לדאוג לאוכל כשר למהדרין, סביר להניח שרבים מן המתפללים שיכבדו את האירוע שלכם בקידוש הינם שומרי מצוות המקפידים על כשרות המאכלים. 

 

גם בסעודות השבת מומלץ לבחור בקייטרינג לשבת חתן כשר למהדריןוזאת בכדי למנוע עוגמת נפש מיותרת, הדבר חשוב בפרט כאשר מדובר על שבת חתן לחתונה, כי לא תמיד ניתן לחזות מראש את סגנון האורחים משני הצדדים. יש לזכור שמדובר בתחילתה של שותפות בין שני אנשים ובנוסף בתחילתה של שותפות בין שתי משפחות, משמע רצוי לעשות כל שניתן על מנת לכבד את הצד השני, ועל כן דאגה לכשרות עלולה ליצור אי נעימות רבה, במיוחד כאשר יתגלה שישנם אורחים המקפידים על כשרות שנותרו ללא אוכל ראוי. 

מכאן שאם גם אתם מעדיפים למצוא קייטרינג כשר לשבת חתןאנו ב” קייטרינג גורמה  מציעים קייטרינג כשר למהדרין בהכשר מחפוד  רמת הכשר שמכסה כמה שיותר זרמים ביהדות, כך שבהחלט ניתן להיות בטוחים שכול האורחים ייהנו משלל המטעמים ויחזרו הביתה מרוצים.  

 

אנו בקייטרינג גורמה עורכים שבתות חתן מלאות לאורך שנים ועל כן אנו לא רק בקיאים במנהגים ובדגשים של העדות השונות, אלא אנו גם בעלי ניסיון עשיר בכול הנוגע לסוגי המנות שמתאימות לקידוש בבית הכנסת ולארוחה היותר מצומצמת בבית. בנוסף, אנו בקיאים בכל סגנון אוכל שתבחרו ועל כן תמצאו אצלנו תפריט רחב ועשיר. 

לצד הנאמר, חשוב לזכור שארוחה היא הרבה ומעבר למנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח, וזאת כי בין היתר ארוחה מצריכה כל מה שמסביב. אי לכך חשוב לציין שאנו דואגים לכל הקשור לאוכל – כולל מפות, כלי הגשה, פלטות וכל הנצרך.  

התפריט כולל: סלטים / מנות דגים משלל סוגים על פי בחירה/ כל סוגי הבשרים / תוספות חמות/ / לחמניות.

זהו? כלל לא, כמובן שאנו נדאג גם ל’קידוש’ שאתם עורכים בבית הכנסת. בקייטרינג שברשותנו מבחר רחב של עוגות ופטיפורים מסגנונות שונים, תוכלו להזמין גם מטוגנים למניהם דוגמת פסטלים, דגים מטונגנים ועוד.

עוד חשוב לציין שאנו מציעים מבחר עשיר שמתאים למגוון זרמים ועדות, ועל כן כל משפחה מוזמנת לבנות את התפריט שנכון במיוחד עבורה, כמובן בעזרת ההנחייה המקצועית שלנו שמבוססת על ניסיון עשיר ושורת דגשים אישיים. מכאן שאם מבקשים לכבד את המעמד, ליהנות מאוכל איכותי ולהיות רגועים לגבי הכמויות וסך הציוד המשלים, רק צריך לפנות אלינו וליהנות משבת חתן שתזכרו לטובה לאורך שנים

 

מזל טוב!

מאחלים צוות ‘גורמה גלאט’ והשפים.