קייטרינג לשבת חתן

הזמנת אוכל לשבת חתן

מתי צריכים להזמין קייטרינג לשבת חתן? ומה זה בכלל אומר שבת חתן? זה לא כזה מסובך – בין אם מדובר באירוע חתונה או באירוע בר מצווה, השבת הסמוכה ליום האירוע היא בעצם שבת חתן.

השבת מתחילה כבר בשישי בערב, מיד עם רדת השקיעה נכנסת שבת. אבל כשמדובר בשבת חתן לרוב ההתייחסות תהיה לסעודה של שבת בבוקר, אלא אם כן מדובר באנשים שומרי שבת שהתכנסו יחד כדי לחגוג את השבת חתן וצריכים אוכל עבור כל סעודות השבת – שישי בערב ושבת בבוקר.

שבת חתן היא בעצם המשך משמח לאירוע שחגגתם והעניין המרכזי בה הוא עליית החתן לתורה בבית הכנסת בשבת בבוקר. עבור חתן בר מצווה זו תהיה הפעם הראשונה שהוא עולה לתורה, לכן רבים מייחסים למעמד חשיבות גדולה.

עבור זוג שהתחתן זו תהיה השבת הראשונה כזוג נשוי, לכן גם פה המעמד שמח ומרגש. בשני המקרים קדושת השבת מחברת את כולם יחד להמשך השמחה ועוטפת את המעמד החשוב בכבוד הראוי לו!

סעודת שבת חתן

איפה שיש שמחה, יש גם אוכל בשפע!

המשפחה והחברים מגיעים כדי לחגוג את השמחה. כשמדובר בחתונה מגיעים אורחים גם מצד החתן וגם מצד הכלה. בשונה מיום האירוע, סעודת שבת חתן זו הזדמנות נהדרת לשני הצדדים להכיר, וברגע שיש היכרות וחיבור אישי – השמחה גדלה ומתעצמת!

המסורת היהודית אומנם אוהבת להזכיר לנו לא מעט שלפני דורות היינו עבדים, אך באותה נשימה היא גם לא מפסידה הזדמנויות לשמוח ולהלל את מה שיש, ובמיוחד להוקיר את הקשר היהודי שמחבר אותנו יחד ורק מתחזק יותר כשהוא הולך ומשתמר לאורך השנים.

שבת חתן מהווה חלק מהותי מאותו ריטואל שורשי, ריטואל שלאורך הדורות ממשיך להתקיים ולשמח בכל פעם מחדש את הזוג הנשוי שהתחתן השבוע. וכידוע איפה שיש שמחה – יש גם אוכל בשפע, כזה שמוכן עם הרבה כישרון ואהבה!

קייטרינג בשרי מומלץ לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן כשר למהדרין

סעודת שבת חתן עורכים אחרי שהחתן ובני משפחתו עלו לתורה וחזרו מבית הכנסת. נהוג לעשות סעודת מצווה בבית הכנסת לאחר התפילה. אפשר להגיש כיבוד לציבור המתפללים ואחרי זה ללכת לעשות סעודת שבת חתן בבית, ואפשר לעשות את הסעודה עצמה בבית הכנסת.

כדי שכל הציבור יוכל ליהנות ולהתכבד בסעודה, הזמינו קייטרינג לשבת חתן כשר למהדרין. אפשר להזמין כיבוד עשיר או סעודה מלאה, אבל זכרו – אין כמו אוכל בשביל לסמל אירועים חגיגיים, אפשר להפוך סעודת שבת חתן לארוחת מלכים וכמה שיותר אנשים שתזכו לשתף בה – הרי שמדובר במצווה ובזכות גדולה.

מה צריך לשבת חתן ?

כדי לארגן סעודה מכובדת צריך לדאוג לאוכל, ציוד ומלצרים. אפשר להזמין קייטרינג לשבת חתן עם מלצרים כולל ציוד וכלי הגשה, אפשר להזמין קייטרינג לשבת חתן כולל ציוד אבל בלי מלצרים, ואפשר להזמין רק אוכל מוכן להגשה – מה שתרצו. אל תטעו לחשוב שמדובר במאכלים יקרים. כשמזמינים קייטרינג בשרי כשר לשבת חתן הכיוון יותר למאכלים מסורתיים, כאלה שתמיד מתקבלים עם חיוך גדול ולא מחייבים בהוצאה מוגזמת – דגים מעושנים, מטוגנים, סיגרים, פסטלים, סלטים ומגוון רחב של מנות לבחירה.

בר בופה או הגשה לשולחנות?

הגשת אוכל לשבת חתן עדיף לעשות בסגנון בר בופה. הסיבה שרבים נמנעים לבחור בהגשה לשולחן, זה שפעמים רבות הארוחה נערכת בחדר שמחות של בית כנסת או בחצר ואין מספיק מקום להעמיד כסאות. ישנה גם תחלופה גדולה של אנשים ועדיף שכל אחד יקח לעצמו וימלא צלחת מלאה בכל טוב. בר בופה לא מייצר תחושת מחויבות להישאר זמן ממושך. אתם זוכים לארח כמה שיותר מכרים, בלי לעבוד קשה. הגשת אוכל לשבת חתן בסגנון בר בופה זה הפתרון האידאלי, גם מאפשר ספונטניות וארגון יותר נוח.

קייטרינג בשרי לשבת חתן - במשלוח עד הבית!

קייטרינג בשרי כשר למהדרין בנתניה - גורמה גלאט

אנחנו כאן

בשבילכם!

קייטרינג גורמה גלאט

צרו קשר

קייטרינג גורמה – קייטרינג בשרי כשר למהדרין

מחיר קייטרינג לשבת חתן

לרבים ברור שעל שבת חתן הם לא מוותרים ובאותה נשימה ברור שלא מתכוונים לעמוד במטבח, כך שאין ספק שנעזרים בשירותי קייטרינג לשבת חתן, אך עדיין חשוב להבין מהם המחירים, כי בעוד שחתונה נחשבת יקרה שבת חתן נחשבת זולה, וזאת למרות שחתונה אורכת רק כמה שעות בודדות ויש בה רק ארוחה אחת, ומנגד שבת חתן מהווה אירוע הרבה יותר ארוך ושכולל לא מעט ארוחות, ועל כן עוד בשלבים הראשונים רצוי לברר הכול.

אודות קייטרינג לשבת חתן מחירים, ופה נציין שהמחירים שלנו מאוד מתחשבים ואנו תמיד מקפידים על שקיפות מלאה, כך שאין הפתעות של הרגע האחרון. בנוסף, אנו מציינים באתר את כל המחירים ואף יודעים להמליץ על שילובי מנות – כאלו שמסייעים לעמוד בתקציב הרצוי.

קייטרינג בשרי לשבת חתן

ארוחה בשרית היא ארוחה שרבים מחכים לה, וזאת כי עם כל הכבוד לדברי חלב ותוספות צמחוניות, אנשים מעניקים למאכלי בשר מקום של כבוד, ועל כן רק ראוי להזמין קייטרינג בשרי לשבת חתן, כזה שמעניק מגוון מנות חגיגיות ומסורתיות – בהתאם לדגשי הלקוח. אי לכך ממש כפי שחשוב לבחור בהכשר שמתייחס לכמה שיותר מוזמנים, כך גם ראוי להזמין תפריט שמאפשר לכל האורחים לצאת מרוצים, ועל כן מראש נרגיע שגם תפריט בשרי כולל מנות צמחוניות נהדרות.

כיצד זה עובד?

אומנם איננו מכינים את האוכל מול האורחים ואיננו מסייעים להגיש אותו, אך אנו כן מקפידים למסור את האוכל מספיק זמן לפני כניסת השבת, וזאת לצד סך כלי ההגשה הנדרשים ופלטות חימום, כאשר הלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים שבמהלך האירוע הכול יזרום חלק: הפלטה לא תפסיק לעבוד עקב בלאי ולא יתעורר חוסר בכלי הגשה, וזאת כי אנו תמיד בודקים את הציוד לפני המסירה ומוודאים שיש רזרבות – אם כדי להעניק ללקוחות תחושה בטוחה ואם כי בדרך מבית הכנסת השכנים קפצו לברך במזל טוב והחליטו להישאר לארוחה.

× שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן