קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן ,בין אם מדובר בחתונה ובין אם מדובר בבר מצווה השבת הסמוכה לאירוע תהיה שבת חתן.

שבת חתן הינה כמין המשך משמח לאירוע, המשפחה המורחבת מגיעה למקום המיועד וממשיכים לחגוג את השמחה, כאשר מדובר על חתונה מגיעים שני הצדדים צד החתן וצד הכלה בכדי להמשיך לשמוח עם החתן והכלה הטריים.

במהלך השבת נוהגים ללכת לבית הכנסת עם כל בני המשפחה ולחגוג את האירוע בבית הכנסת.

החתן ובני המשפחה עולים לתורה ומברכים על ספר התורה, לאחר התפילה מגישים לציבור המתפללים כיבוד עשיר, ישנם כאלו שיעידפו דברים קנויים דוגמת מאפים, אולם רבים דואגים למעדנים של ממש ל’קידוש’ בבית הכנסת.

על השולחן מוגשים דגים מעושנים ומטוגנים, סיגרים, פסטלים, ומגוון רחב של אוכל המתאים לסגנון בר.

התארגנות לשבת חתן

ההתארגנות לשבת חתן אינה פשוטה כלל, ישנם פרטים רבים שעליכם לערוך, מומלץ לחשוב על הכל מראש, ולא לאחר החתונה, משום שהזמן שבין החתונה לשבת אינו מספיק בכדי להתארגן כראוי.

ראשית עליכם לדאוג למקומות לינה לאורחים, לאחר מכן תצטרכו לחפש בית כנסת הקרוב למקום המגורים שלכם ולוודא שהתאריך שבו חלה שבת החתן שלכם פנויה לעריכת שמחה בבית הכנסת.

השלב האחרון והמרכזי ביותר הינו ההערכות לסעודות השבת ול’קידוש’ בבית הכנסת.

חשוב לציין, שאין כל קשר בין האוכל המוגש בסעודות לבין האוכל המוגש בקידוש, לא ניתן להסתמך רק על האוכל המוגש בסעודות או הקינוחים שאחריהם, לקידוש בבית הכנסת.

בעניין האוכל עליכם לדאוג למספר מנות לכל סעודה במשך השבת יהיו 3 סעודות, מומלץ לדאוג גם לקינוחים לאחר כל סעודה, ובמשך השבת עצמה. מלבד זאת עליכם לדאוג לפלטות בכדי לחמם את האוכל במהלך השבת.

גם לקידוש בבית הכנסת תצרכו לדאוג מראש לסידור כלי ההגשה ופלטת חימום, זאת במידה והינכם מגישים בקידוש אוכל מבושל.

קייטרינג 'גורמה גלאט' לשבת החתן שלכם

כפי שכבר אמרנו בשבת חתן עליכם לדאוג לאוכל לסעודות השבת ול ‘קידוש’ בבית הכנסת, בכל הקשור לקידוש בבית הכנסת עליכם לדאוג לאוכל כשר למהדרין, סביר להניח שרבים מן המתפללים שיכבדו את האירוע שלכם בקידוש הינם שומרי מצוות המקפידים על כשרות המאכלים.

גם בסעודות השבת מומלץ לבחור בקייטרינג לשבת חתן כשר למהדרין בכדי למנוע עוגמת נפש מיותרת, הדבר חשוב בפרט כאשר מדובר על שבת חתן לחתונה, לא תמיד ניתן לחזות מראש את סגנון האורחים משני הצדדים.

ללא דאגה לכשרות עלולה להיווצר אי נעימות רבה, כאשר יתגלה שישנם אורחים המקפידים על כשרות שנותרו ללא אוכל ראוי.

אנו בקייטרינג גורמה עורכים שבתות חתן מלאות, בכל סגנון אוכל שתבחרו תמצאו תפריט רחב ועשיר, חשוב לציין שאנו דואגים לכל הקשור לאוכל, כולל מפות, כלי הגשה, פלטות וכל הנצרך. המנות לשבת מתחלקות כך:

  • סעודה לשבת בלילה
  • סעודה לשבת בבוקר
  • סעודה שלישית

התפריט כולל: סלטים / מנות דגים משלל סוגים על פי בחירה/ כל סוגי הבשרים / תוספות חמות/ / לחמניות.

כמובן שאנו נדאג גם ל’קידוש’ שאתם עורכים בבית הכנסת. בקייטרינג שברשותנו מבחר רחב של עוגות ופטיפורים מסגנונות שונים, תוכלו להזמין גם מטוגנים למניהם דוגמת פסטלים, דגים מטונגנים ועוד.

 

מזל טוב!

מאחלים צוות ‘גורמה גלאט’ והשפים.